Żołnierz z Olsztyna w show Polsatu ''Ninja Warrior Polska''. Jak mu pójdzie?

Żołnierz z Olsztyna w show Polsatu ''Ninja Warrior Polska''. Jak mu pójdzie?
Andrzej Kuber w pierwszej edycji programu "Ninja Warrior Polska" doszedł do półfinału
Fot. Krystian Szczęsny

"Ninja Warrior Polska" to program, który gwarantuje spore emocje. Na zwycięzcę emitowanego w telewizji Polsat show czeka, jak reklamują jego organizatorzy, "wieczna chwała, tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja", a także 150 tysięcy złotych. Aby znaleźć się wielkim finale, zawodnicy muszą przejść tor eliminacyjny i półfinałowy w jak najlepszym czasie. Chętnych do nagrody głównej nie brakuje. Wśród nich znalazł się również mieszkaniec Olsztyna - Andrzej Kuber.

"Ninja Warrior Polska" to program testujący sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników na niezwykle trudnym torze przeszkód. Tylko 9 śmiałkom na świecie udało się osiągnąć cel i pokonać wszystkie przeszkody, w tym najważniejszą - legendarną już Górę Midoriyama. O nagrodę główną w 6. odcinku programu zawalczy Andrzej Kuber z Olsztyna.

* * *

Czytaj również:

Młody artysta z Olsztyna w ''Milionerach'' telewizji TVN
Młody muzyk z Olsztyna w ''Milionerach''. Jaką kwotę wygrał?

* * *

Andrzej Kuber to żołnierz 9. Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego, a także biegacz przeszkodowy. Sport jest jego największą pasją i z przyjemnością odbywa każdy trening OCR. W pierwszej edycji programu "Ninja Warrior Polska" doszedł do półfinału. Był zawiedziony swoim występem, ponieważ czuł, że finał był już w zasięgu ręki. Przez ostatni rok ciężko trenował, jego celem jest dostanie się do finału i zdobycie legendarnej góry Midoryama.

Występ Andrzeja w programie "Ninja Warrior Polska" będzie można obejrzeć we wtorek, 6 października, o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Galeria

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • J24nadaje 2020-10-05 14:10:27 5.184.*.*
    Wstyd żołnierzu, wstyd , PiS daje tyle +++ , że na jakiś się załapiesz. Może jednak pochodzisz od Preadryopiteka!!!??? Wątpię nawet on by cię ..... ..... .... ..,.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 19
  • Świński ryj 2020-10-05 13:54:20 195.136.*.*
    Tak samo mu pojdzie jak grajkowi w milionerach.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 19