Młody muzyk z Olsztyna w ''Milionerach''. Jaką kwotę wygrał?

Młody muzyk z Olsztyna w ''Milionerach''. Jaką kwotę wygrał?
Łukasz Jędrys w teleturnieju "Milionerzy"
Fot. TVN

W weekend informowaliśmy, że znany z występów na olsztyńskiej starówce muzyk, Łukasz Jędrys, próbował swoich sił w popularnym teleturnieju TVN-u „Milionerzy”. Ile pieniędzy udało mu się wygrać?

W sobotę informowaliśmy, że olsztyński młody artysta, Łukasz Jędrys, pojawił się w teleturnieju TVN-u „Milionerzy”. Więcej: Młody artysta z Olsztyna w ''Milionerach'' telewizji TVN.

Muzyk grał w dwóch odcinkach, ponieważ w piątkowym wydaniu skończył się czas. W poniedziałek (28 września) Jędrys kontynuował grę. Nie miał już kół ratunkowych. Przy pytaniu za 20 tys. zł pojawiły się schody. Brzmiało ono tak: „Który z instrumentów jest na rewersie irlandzkich monet euro?”. Do wyboru były cztery warianty: lira, harfa, gitara i wiolonczela. Artysta nie znał poprawnej odpowiedzi, w związku z tym zrezygnował z dalszej gry, wygrywając 10 tys. zł.

Hubert Urbański, prowadzący teleturniej, poprosił go, aby wytypował odpowiedź, na którą by postawił, gdyby grał dalej. Łukasz Jędrys wskazał „B”, czyli harfę. Okazało się, że to prawidłowe wskazanie. Gdyby olsztynianin nie zrezygnował, wygrałby 20 tys. zł.

Galeria

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz