Znana z ''Na Dobre i Na Złe'' Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Znana z ''Na Dobre i Na Złe'' Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub! Kim jest jej mąż?
Znana z serialu "Na Dobre i Na Złe", Katarzyna Dąbrowska niedawno wzięła ślub
Fot. Katarzyna Dąbrowska/Instagram

20 czerwca pochodząca z Mazur aktorka wzięła ślub. Postanowiła pochwalić się tym faktem na Instagramie, gdzie przedstawiła zdjęcia z sesji ślubnej. Nowożeńcy pozowali na tle jezior, wśród których wychowała się Dąbrowska. Kim jest tajemniczy wybranek aktorki?

Katarzyna Dąbrowska niespełna rok temu, na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, obwieściła światu, że jest zaręczona. Dla wielu był to szok, gdyż gwiazda zawsze ceniła sobie prywatność. Przez to jej związek długo pozostawał nieoficjalny.

Niecały rok później para wzięła ślub. Ceremonia odbyła się 20 czerwca, czyli pierwszego dnia lata. Dopiero po dłuższym czasie aktorka pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcia z sesji ślubnej nad jeziorem.

Katarzyna Dąbrowska/Instagram

Kim jest wybranek gwiazdy? Okazuje się, że to 40-letni reżyser teatralny, Jarosław Tumidajski. Obecnie pracuje w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Świeżo upieczonych małżonków łączy zatem artystyczna dusza oraz zamiłowanie do występów „na deskach”. Dąbrowska zagrała w wielu sztukach, które reżyserował jej mąż. Być może to właśnie w teatrze zrodziło się między nimi uczucie?

Nowożeńcom pogratulowała rzesza fanów oraz gwiazdy.

Ogromne gratulacje!!! I ogromu miłości dla Was!!!

- napisała aktorka, Agnieszka Sienkiewicz.

Sto lat, Młodej Parze

- skomentowała piosenkarka, Magdalena Steczkowska.

Życzenia złożyli również m.in. aktor Filip Boberek, piosenkarz Antek Smykiewicz oraz serialowa córka Dąbrowskiej, Pola Gonciarz.

Galeria

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz