Zielono i smacznie - pod same drzwi! Od 1 sierpnia ulubiony catering Polaków również w Olsztynie

Zielono i smacznie - pod same drzwi! Od 1 sierpnia ulubiony catering Polaków również w Olsztynie
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Materiał Partnera

Catering dietetyczny jest trendy. Na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących dietę pudełkową. Dlaczego Diety od Brokuła wyróżniają się na tle konkurencji? Brokułowy mięśniak w logo firmy na pewno przyciąga spojrzenia, ale jak udało jej się przekonać do siebie rzesze zadowolonych klientów?

Zasada jest bardzo prosta - uczciwość. Jak dowiedzieliśmy się od przedstawiciela firmy, podstawą jest współpraca z najlepszymi dostawcami żywności. Brokuł zaopatruje się jedynie w świeże i dobrej jakości produkty, z których następnie powstają posiłki. Co więcej, technologia przygotowania i przechowywania diet gwarantuje zachowanie ciągu chłodniczego na każdym etapie produkcji i dostarczania jedzenia, dzięki czemu nie psuje się ono mimo braku konserwantów.

Niepowtarzalne menu komponowane jest przez dietetyka we współpracy z szefem kuchni. Przy jego tworzeniu brane są pod uwagę różne czynniki, m.in. sezonowość warzyw i owoców, dostępność najświeższych produktów, zapotrzebowanie organizmu na poszczególne składniki pokarmowe, które to zmienia się wraz z porą roku, czy wreszcie opinie klientów. Menu jest niezwykle różnorodne i pozwala klientom odkrywać nieznane wcześniej smaki lub formy podania tradycyjnych potraw. Firma zapewnia, że stara się nie powtarzać dań, aczkolwiek są takie (zwłaszcza desery), które tak smakują klientom, że na ich prośby serwowane są ponownie za jakiś czas. Jednak nigdy nie zdarzyło się, aby całe menu zostało powtórzone.

Ilu ludzi, tyle opinii. Niezwykle trudno jest stworzyć uniwersalne menu, które przypadnie do gustu każdemu. Jak szukać kompromisów? Wygląda na to, że Diety od Brokuła znalazły sposób. Dzięki mediom społecznościowym, które z zainteresowaniem prześledziliśmy, firma wchodzi w intensywne interakcje ze swoimi klientami i widać, że bierze ich opinie pod uwagę. Chociażby poddając pod publiczne głosowania swoje pomysły. Klienci naprawdę mają spory wpływ na działalność Brokuła i zapewne dzięki temu tak chętnie udzielają się na jego profilach.

Wśród klientów Brokuła jest wiele znanych osób. Sportowcy, aktorzy, celebryci, modelki, przedsiębiorcy. Czy to oznacza, że mogą sobie na nią pozwolić jedynie posiadacze grubszego portfela? Otóż okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Można wręcz zaryzykować stwierdzeniem, iż na diety pudełkowe mogą sobie pozwolić ci, którzy potrafią liczyć. Może się bowiem okazać, że catering dietetyczny jest tańszy niż codziennie zakupy i samodzielne gotowanie. Diety od Brokuła oferują całodniowe wyżywienie już od 28 zł! Oczywiście cena rośnie wraz z dzienną kalorycznością diety, ale czy osoba z zapotrzebowaniem energetycznym na poziomie 3500 kcal jest w stanie zagwarantować sobie 5 zdrowych i zbilansowanych posiłków każdego dnia za kwotę 45 zł? Dzięki Brokułowi to możliwe! Nie wspominając już o zaoszczędzonym czasie, dzięki któremu możemy się skupić na tym, co naprawdę ważne.

W ofercie firmy prócz pakietów 5 posiłkowych znajdują się również same obiadki, a także pakiety tradycyjne (3 posiłki) oraz pakiety biurowe. Wszystkie w wielu wariantach, w tym wegetariańskim czy dla osób pragnących ograniczyć spożycie glutenu i laktozy.

Warto również wspomnieć, że Brokuł to nie tylko dieta pudełkowa. Firma znana jest również z aktywnego propagowania aktywności fizycznej oraz ze swojej działalności charytatywnej. W najgorętszym okresie pandemii COVID-19 Diety od Brokuła przekazały w sumie ponad 30 000 posiłków dla personelu medycznego szpitali, aptek, laboratoriów, dla seniorów, osób przebywających na kwarantannie, a nawet pracownikom marketów.

Niezależnie od tego, czy naszym celem jest utrata wagi, czy też po prostu chcemy zacząć się zdrowo odżywiać, dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie. Bez czasochłonnych zakupów, zatłoczonych sklepów i ciągłego zastanawiania się co ugotować. Wybierasz odpowiedni dla siebie rodzaj diety, zamawiasz i cieszysz się codziennymi dostawami pysznego, odpowiednio zbilansowanego jedzenia – pod same drzwi.

Od 1 sierpnia Brokuł dowozi swoje diety również do Olsztyna, Olsztynka i Ostródy. Czy tutaj również znajdzie tylu zwolenników co w innych miastach?

https://dietyodbrokula.pl

Artykuł sponsorowany

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz