Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się Menu
Na skróty
18.08.2026 Bronisława, Heleny, Ilony Pogoda 13/18

Zakończyły się "Dni Niemena"

Redakcja · · Aktualizacja: 2014-09-05 12:13
Zakończyły się "Dni Niemena"
Fot. Łukasz Kozłowski / olsztyn.com.pl

Przez ostatnie dwa dni trwały w Olsztynie "Dni Niemena". Głównym punktem imprezy był koncert "Niemen mniej znany". Na scenie olsztyńskiego amfiteatru wystąpiła córka Niemena - Natalia, a także Natalia Przybysz, Mietek Szcześniak i Igor Herbut. Zobacz naszą fotorelację!

reklama

W ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego od piątku do soboty trwały "Dni Niemena". Głównym punktem imprezy był piątkowy koncert pod tytułem "Niemen mniej znany", w którym wystąpiła córka artysty Natalia Niemen wraz z zespołem. Zaprezentowała ona przede wszystkim mniej znane utwory wybitnego artysty. Na scenie pojawili się również Natalia Przybysz, Igor Herbut i Mietek Szcześniak.

Prócz koncertu odbył się także wernisaż fotografii Małgorzaty Niemen pod tytułem "Czesław Niemen w obiektywie żony".

W sobotę natomiast w Galerii Rynek Miejskiego Ośrodka Kultury odbyła sie prelekcja dra Piotra Chlebowskiego nt. twórczości Niemena.

Czesław Niemen zmarł 2004 roku w Warszawie.

Źródło: własne

Komentarze (0)


Proponowane artykuły