Zagapił się, wjechał na chodnik i zawisł na krawężniku nad torami [ZDJĘCIA]

Zagapił się, wjechał na chodnik i zawisł na krawężniku nad torami [ZDJĘCIA]
Fot. KMP Olsztyn

W nietypowiej interwencji brali dziś (5 grudnia) udział policjanci z olsztyńskiej drogówki. Kierowca toyoty zagapił się, w konsekwencji czego autem wjechał na chodnik i zawisł na krawężniku tuż nad torami tramwajowymi. Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał.

Nietypowo dla policjantów i pracowników Nardzoru Ruchu Komunikacji Miejskiej w Olsztynie rozpoczął się dzisiejszy dzień. Około godz. 8 na ul. Lubelskiej doszło do kolizji. Kierowca toyoty, jak sam tłumaczył, jechał od strony ul. Dworcowej i na skrzyżowaniu z ul. Lubelską zagapił się, nie dostosował się do znaku nakazującego skręt w prawo i nie zdążył wyhamować.

W konsekwencji pojazd 68-latka zawisł na krawężniku tuż nad torowiskiem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jednak toyota została uszkodzona. Pojazd w ciągu niecałej godziny został usunięty przez holownik.

68-letni kierowca był trzeźwy. Policjanci apelują o ostrożną jazdę. Szczególnie teraz, gdy warunki pogodowe zmieniają się z godziny na godzinę.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Galeria

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • Ryszard Ochódzki 2018-12-06 06:45:02 83.6.*.*
  Ale tak zrobić to trzeba umieć.
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Real 2018-12-05 13:18:55 88.156.*.*
  No co się dziwisz tewu, przecież każą im tak pisać. Musi być pełna dramaturgia, napięcie musi tak napinać aby worki w kroczu trzaskały, bo poziom sensacji ma być taki, jak dla co najmniej tornada z cyklonem i falą tsunami wziętych razem. Napisanie prostego tekstu nie tylko ich przerasta ale NIE będzie medialne i nie wywoła wstrząsu.
  Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść
 • tewu 2018-12-05 10:31:59 213.76.*.*
  Redaktorze - czy aby na pewno w tym miejscu jest chodnik, a auto znajduje się nad torami?
  Odpowiedz Oceń: 4 1 Zgłoś treść