Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Współtwórca ''Ucha prezesa'' opowie o swoim kryminale. Akcja toczy się w Olsztynie

Przemysław Borkowski, członek Kabaretu Moralnego Niepokoju i współtwórca bijącego rekordy popularności projektu satyrycznego ''Ucho prezesa'' spotka się ze swoimi fanami w rodzinnych Dywitach koło Olsztyna. Tu będzie promował swój kryminał, którego akcja toczy się w Olsztynie.

reklama

Przemysław Borkowski znany jest głównie z występów w Kabarecie Moralnego Niepokoju, który obecnie ponownie jest ''na fali'' dzięki popularnej produkcji ''Ucho prezesa'', która w przezabawny sposób ukazuje działanie polskiej sceny politycznej.

Borkowski to jednak nie tylko współtwórca ''Ucha'' i kabareciarz. To także miłośnik historii Olsztyna i pisarz. Obecnie promuje swój kryminał ''Zakładnik'', którego akcja toczy się w Olsztynie.

To właśnie o tej książce będzie okazja porozmawiać podczas spotkania autorskiego, które zaplanowano w jego rodzinnych Dywitach koło Olsztyna.

Spotkanie z autorem zaplanowano na 23 listopada na godzinę 18.00 w dywickim Gminnym Ośrodku Kultury.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły