Wesprzyj gastronomię, zjedz w Warmińskiej Aurze

Wesprzyj gastronomię, zjedz w Warmińskiej Aurze
Smarku w Warmińskiej Aurze
Fot. Materiał Partnera

Dwie największe olsztyńskie galerie handlowe – Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna – zapraszają smakoszy do kupowania na wynos posiłków w restauracjach działających w tych centrach. Ci, którzy w ten sposób okażą wsparcie punktom gastronomicznym mają szansę na… kolejny posiłek gratis!

Akcja wspierania gastronomii przez oba centra handlowe rozpocznie się 22 lutego i potrwa do 27 lutego. W tym czasie każdy, kto w wybranych restauracjach kupi posiłek za co najmniej 20 zł ma szansę na otrzymanie vouchera o wartości 15 zł, który będzie można zrealizować w innej restauracji lub kawiarni. Codziennie każda z restauracji biorących udział w akcji rozda 20 voucherów dla pierwszych w tym dniu klientów.

W Aurze zostanie rozdanych 840 kuponów, a w Galerii Warmińskiej – 1080.

Kupony rabatowe, które będą wydawane klientom restauracji i kawiarni będzie można zrealizować od 22 lutego do 13 marca.

- Wszyscy wiemy, że branża gastronomiczna w ostatnich miesiącach naprawdę ma wyjątkowo trudną sytuację. Mamy nadzieję, że wspólna akcja największych centrów handlowych w mieście poprawi sytuację partnerów akcji i co najważniejsze ponownie zachęci klientów do kupowania na wynos posiłków w galeriach – mówi Natalia Tur Regional Marketing Manager.

W Galerii Warmińskiej w akcji „Smakuj w Warmińskiej Aurze” będą brały: Gofroteka, Grycan, McDonald's, Olimp, Pasibus, Slow Coffee, Stolnica i Wałek, Sushi KO, Sushi Royal.

W Aurze w ramach akcji „Smakowania” będzie można otrzymać vouchery w Olimpie, Sushi KO, Grycanie, BoBoQ, Kołcz na Okrągło, Cukierni Sowa oraz w Tchibo.

Akcja „Smakuj w Warmińskiej Aurze” przeznaczona jest dla osób dorosłych, które będą dokonywały zakupów indywidualnie (tj. nie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej).

Przypominamy, że zarówno Galeria jak i Aura respektują wszystkie zalecenia sanitarne i dokładają najwyższych starań, by na ich terenie ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa, co zostało potwierdzone przyznaniem obu tym centrom międzynarodowego certyfikatu bezpieczeństwa organizacji SAFE Shopping Centers – COVID-19 Compliant.

Szczegóły na www.galeria-warminska.pl oraz www.auracentrum.pl.

Artykuł sponsorowany

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • AZ 2021-02-22 16:38:19 31.60.*.*
    Tak, dla pierwszych osób. Dla zamlydlenia oczu kilka dadzą
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0