Warmińska i Aura z prezentami na otwarcie! Sezamowe otwarcie po lockdownie – rozdamy 40 000 zł!

Warmińska i Aura z prezentami na otwarcie! Sezamowe otwarcie po lockdownie – rozdamy 40 000 zł!
Sezamowe otwarcie
Fot. Materiał Partnera

Od wtorku będzie można bez przeszkód, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego robić zakupy w Aurze Centrum Olsztyna i Galerii Warmińskiej. Klienci obu centrów, którzy korzystając z aplikacji Sezam wydadzą 300 zł otrzymają w prezencie voucher o wartości 50 zł.

- Nasza radość z otwarcia galerii handlowych i powrotu do nas klientów jest tak wielka, że postanowiliśmy ufundować wszystkim prezenty - mówi Natalia Tur Regional Marketing Manager. W sumie klientom Aury i Galerii Warmińskiej zostanie rozdanych 40 tys. zł. Gotówka będzie przekazywana w postaci bonów zakupowych w Galerii Warmińskiej i kart podarunkowych w Aurze Centrum po 20 tys. zł na centrum.

Żeby otrzymać prezenty klienci obu centrów muszą zeskanować paragony przy pomocy aplikacji Sezam (będą ją pomagały instalować hostessy obecne na pasażach). W obu centrach powstaną dedykowane akcji stoiska. Każdy, kto wyda na zakupach co najmniej 300 zł, zeskanuje w danym dniu paragony i zgłosi się do punktu otrzyma voucher na 50 zł. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. Osobom, które będą potrzebowały pomocy w skanowaniu paragonów także pomogą hostessy.

- Ważną informacją dla klientów jest to, że paragony z różnych sklepów łączą się. Warto więc się wybrać na duże zakupy do naszych centrów – dodaje Natalia Tur.

Przypominamy, że osoby, które korzystają z aplikacji Sezam 2.0 wymieniają w niej wydane w Aurze i Galerii pieniądze na punkty. Punkty te można wymieniać na atrakcyjne nagrody z katalogu nagród, który jest dostępny w aplikacji.

Więcej na www.galeria-warminska.pl i www.auracentrum.pl.

Warmińska Aura #poprawsobienastrój

Artykuł sponsorowany

Galeria

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • pinokio 2021-05-04 08:33:43 95.160.*.*
    za 2 tygodnie zamykamy, nie ma mojej zgody na to rozpasanie, zamknąć granice i mutacja indyjska, ja wam dam wakacje!!!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 2
  • iks 2021-05-04 08:16:30 95.160.*.*
    Ale atrakcja, Szok
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 1