Wandale zniszczyli pole gwiazdy programu „Rolnik szuka żony”. „Krosowcy to bandyci, szczury i chamy! Nie pozdrawiam idiotów”

Wandale zniszczyli pole gwiazdy programu „Rolnik szuka żony”. „Krosowcy to bandyci, szczury i chamy! Nie pozdrawiam idiotów”
Gospodarstwo gwiazdy programu "Rolnik szuka żony" zostało zaatakowane przez quadowców
Fot. Łukasz Sędrowski/Instagram

Na początku maja były uczestnik programu „Rolnik szuka żony”, Łukasz Sędrowski podzielił się z obserwatorami wstrząsającym filmikiem. Nagrał własne, zdewastowane przez krosowców pole uprawne. Na filmiku padły niewybredne, wulgarne słowa, które obrażały kierowców jednośladów.

Łukasz Sędrowski to były uczestnik 5. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Na co dzień prowadzi gospodarstwo rolne we wsi na Mazurach. Pochodzi natomiast ze Szczytna.

Wspomniane gospodarstwo rolnika zostało niedawno zniszczone przez wandali. Quadowcy wjechali na pole uprawne, gdzie znajdowała się świeżo posiana kukurydza. Na ziemi było widać wyraźne ślady opon. Rolnik nagrał zdewastowaną powierzchnię, po czym filmik udostępnił na swoim Instagramie. Całość okrasił niewybrednym komentarzem.

- Szanuj quadowca mówili. Nie rozwieszaj linek w lesie. A quadowcy po świeżo posianej kukurydzy sobie zapieprzają. Chamy! – powiedział zdenerwowany Sędrowki.

Straty mogłyby wydawać się tym bardziej dotkliwe, gdyż całkiem niedawno ogłoszono, że na Warmię i Mazury dotarła susza rolnicza, która zagrozi tegorocznym plonom. Więcej na ten temat pisaliśmy już w artykule: Susza rolnicza dotarła na Warmię i Mazury. Czy grozi nam wzrost cen i brak wody w kranach?. Sędrowski natomiast wycenił straty, wyrządzone przez quadowców na 10 tys. zł.

Niedługo potem na Instagramie pojawił się kolejny filmik dotyczący wspomnianych wandali. Tym razem rolnik pozwolił sobie na więcej.

- Quadowcy, krosowcy, ci idioci to bandyci i szczury. Okradają rolników, a robią to z głupoty. Nie pozdrawiam tych szczurów! - skomentował Sędrowki.

W jednym z programów śniadaniowych rolnik zapowiedział walkę ze sprawcami zniszczeń. Mówił, że stara się ich namierzyć, dzięki przydrożnym kamerom. Ostro zaznaczył, że wandale nie pozostaną anonimowi.

Łukasz Sędrowski często chwali się swoją pracą w mediach społecznościowych. Zwykle wypowiada się o niej z pasją. Ostatnio, za sprawą ataku na jego pole, znalazł się na językach wielu portali internetowych.

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

 • Xnx 2020-05-20 18:12:09 188.147.*.*
  Bez przesady ,nie pochwalam że pojechali po polu ale że zniszczyli gospodarstwo ? Po śladach widać że przejazd był spokojny , burak się lansuje i szuka byle powodu
  Odpowiedz Oceń: 0 5 Zgłoś treść
 • anka000 2020-05-20 08:10:47 89.228.*.*
  Gwiazda programu -rolnik szuka żony-to trochę przesada ten program to najgorsza szmira
  Odpowiedz Oceń: 2 3 Zgłoś treść
 • Antyujki 2020-05-20 06:42:47 83.5.*.*
  Banda ch....w na hałaśliwych zabawkach. A potem narzekanie, że normalni ludzie ich nie kochają i linki rozciągają.
  Odpowiedz Oceń: 7 0 Zgłoś treść
 • Marta M. 2020-05-19 19:16:45 37.47.*.*
  Pozdrawiam serdecznie Panie Łukaszu
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść