W środę ręczna powtórka z… historii

W środę ręczna powtórka z… historii
Emocji w spotkaniach Warmii Energa nigdy nie brakuje. Na pierwszym planie najbardziej znany jej zawodnik Marcin Malewski
Fot. Warmia Energia Olsztyn/FB

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn, w oczekiwaniu na rozpoczęcie nowego sezonu pierwszoligowych rozgrywek (prawdopodobnie we wrześniu), postanowili przypomnieć się swoim sympatykom i to z jak najlepszej strony.

W 2018 roku olsztyński zespół kierowany przez Daniela Żółtaka sprawił nie lada niespodziankę pokonując w rywalizacji o 1/8 Pucharu Polski, grającą z powodzeniem w superlidze, ekipę MMTS Kwidzyn, jeden z najbardziej zasłużonych polskich zespołów klubowych.

- Specjalnego smaku tamtemu spotkaniu dodawał fakt, że kilku zawodników z Kwidzyna stanowiło o sile siódemki ze stolicy Warmii i Mazur - przypomina Łukasz Szymański, były zawodnik Warmii. – Mam tu na myśli Piotrka Frelka, Marka Boneczko, Adama Wolańskiego i Daniela Urbanowicza. Choć oni nie grają już w Warmii, a drużyny dzieliła zwykle spora różnica szczebli ligowych, to spotkanie tych drużyn zawsze dostarczały nie lada emocji. Nie inaczej było wtedy w Olsztynie, i dlatego postanowiliśmy przedstawić retransmisję tamtego spotkania, na którą serdecznie zapraszamy – podkreśla Łukasz Szymański.

Premiera meczu online o PP pomiędzy Warmią Energa Olsztyn i MMTS Kwidzyn odbędzie się w środę 27 maja o godz. 18. Mecz będzie można zobaczyć na kanale WARMII.

2147382000

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

2147382000