Wystąpiło osiem formacji z różnych stron polski. Byli to: Ametria, Ukeje, Empire, Hedfirst, Lolo Ferari, Power of Trinity, Skowyt i Transsexdisco. Dodatkowo, ale oczywiście już poza rywalizacją, zagrał Plan, czyli eliminacyjni weterani z Warszawy, a także specjalnie zaproszona na tę okazję gwiazda – The Analogs.
Najlepiej wypadły zespoły Transsexdisco, Skowyt, Ametria i Hedfirst i to je zobaczymy w finale Eliminacji, który odbędzie się 16 czerwca w klubie Eter we Wrocławiu.










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz