Uwaga kinomani!

Z okazji stulecia kin w Olsztynie, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza olsztynian do współpracy. Stwórzmy razem kolekcję kinowych pamiątek. Do zdobycia nagrody !!

 

W związku z organizowanym przez MOK spotkaniem z  Rafałem Bętkowskim, który opowie o historii olsztyńskich kin, prosimy mieszkańców o pomoc w stworzeniu kolekcji kinowych pamiątek stulecia kin w Olsztynie.

Prosimy przeszukajcie swoje prywatne archiwa i pokażcie je podczas spotkania lub jeśli to możliwe, przynieście do Kamienicy Naujacka wcześniej tj, 26 lub 25 stycznia.

Osoby, które zdecydują się pokazać swoje pamiątki i opowiedzieć o nich otrzymają upominki (zaproszenia do kina, filmy DVD, plakaty)  ufundowane przez Kino Awangarda.

Szczegóły dotyczące spotkania:

X Muza w Olsztynie (27 stycznia, godz. 17.00, Kamienica Naujacka MOK)

O kolejach losu olsztyńskich kin opowie Rafał Bętkowski, autor książki "Olsztyn, jakiego nie znacie", prezes stowarzyszenia "Święta Warmia". Spotkanie nie tylko dla tych, którzy tęsknią za "Polonią", "Grunwaldem" czy "Kopernikiem".

Źródło: MOK Olsztyn/własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • hoover 2011-12-22 15:47:05 83.9.*.*
    witam , sprzedam 1 bilet taniej na seans ROZSTANIE na 22.12.2011 na 18:15( niesttey musze wyjechac) prosze zainterswoana osobe o kontakt 790 430 211
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0