Upalna sobota daje się we znaki kierowcom. Trzy kolizje w zaledwie kwadrans [ZDJĘCIA]

Upalna sobota daje się we znaki kierowcom. Trzy kolizje w zaledwie kwadrans [ZDJĘCIA]
Kolizja na alei Obrońców Tobruku
Fot. Paweł Michno / Olsztyn.com.pl

W sobotnie południe olsztyńskie służby mają pełne ręce roboty. W ciągu zaledwie kwadransa doszło na olsztyńskich ulicach do trzech kolizji.

Najpierw kilka minut przed 12:30 na Synów Pułku zderzyły się dwa pojazdy. Kierowcy jadący w kierunku ulicy Pstrowskiego mieli do dyspozycji jeden pas ruchu. Kilka minut później do następnej kolizji doszło na ulicy Sielskiej w kierunku wyjazdu na Ostródę. Tam również jeden pas ruchu był zablokowany.

Piętnaście minut przed 13 służy otrzymały informację o kolejnym zdarzeniu. Tym razem na alei Obrońców Tobruku zderzyły się trzy pojazdy. Droga w kierunku alei Sikorskiego została całkowicie zablokowana, a kierowcy omijają miejsce zdarzenia znajdującym się nieopodal chodnikiem. Na miejscu pracują po dwa zastępy straży pożarnej i pogotowia ratunkowego, jak również policja. W tym miejscu utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

- Policjanci zwracają się z apelem do kierowców o zwiększoną koncentrację w trakcie kierowania pojazdem ze względu na wysokie temperatury powietrza. Pamiętajmy o włączaniu klimatyzacji i nawadnianiu organizmu, a w czasie pokonywania dłuższych tras zwiększmy ilość postojów w zacienionym miejscu - czytamy w jednym z oficjalnych komunikatów stróżów prawa.

Galeria

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • Ignacy 2019-06-16 00:22:27 88.156.*.*
    Opozycja ma poważny problem z tożsamością, sami nie wiedzą w którą stronę "PEDAŁOWAĆ",żeby jakoś dojechać do wyborów:))
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 3
  • Młoda 2019-06-15 14:32:00 37.47.*.*
    Ktoś kłamie w żywe oczy!!! Sprawa dotyczy marszu sympatyków LGBT+ Kalendarium: 1. 15 maja 2019 rejestracja marszu przez LGBT+ i przez ich przeciwników. 2. Ratusz dostrzega swój błąd i unieważnia rejestrację. Można najwcześniej na 30 dni przed marszem zarejestrować marsz, czyli 16 maja 2019. 3. 16 maja 2019 przez Internet nad ranem przeciwnicy LGBT rejestrują marsz i dziwnym trafem podają trasę marszu którą chce iść LGBT. 4. 16 maja 2019 po godz. 8.00 rano rejestracja marszu przez LGBT. Pierwszeństwo zatem przejścia od Uranii do Parku Centralnego mają przeciwnicy LGBT. Ale: 17 maja 2019 na tym portalu ukazuje się artykuł z którego wynika że marsz LGBT przejdzie od Uranii do Parku Centralnego. Pytanie: Czy organizatorki marszu LGBT zostały poinformowane o tym że muszą zmienić trasę marszu? Pytanie: Czy redakcja portalu została poinformowana o zamianie tras marszów? Chyba nie. W dniu 5 czerwca 2019 redakcja w innym artykule pisze ze: ,,Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14. Uczestnicy spotykają się na placu hali Urania i stamtąd ruszą aleją Piłsudskiego, ul. Obiegową, Żołnierską, Kościuszki, Reja, 22 stycznia, Pieniężnego, Knosały i zakończy się w Parku Centralnym. Tam odbędzie się piknik. Prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz objął wydarzenie Patronatem Honorowym. Hasłem przewodnim Olsztyńskiego Marszu Równości jest „Miłość, równość, solidarność”. Widać że ktoś kłamie. Na 100% organizatorki marszu LGBT musiały ulec presji ratusza. Kłamstwo ma nos Pinokia. Wstyd. Jestem przeciwniczką marszów organizowanych przez LGBT że względów moralnych. Apeluję do organizatorów marszu LGBT aby wyjawili prawdę i zdemaskowały kłamców. Pytanie: Kiedy LGBT dowiedziało się o zmianie trasy marszu. Czy było to 16 maja 2019 r czy 14 czerwca 2019?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 8