Traveland nadal trzeci

W sobotnim spotkaniu olsztyńscy szczypiorniści zremisowali z Zagłębiem Lubin. Traveland zachowuje trzecią pozycję w tabeli, tuż za Wisłą Płock.

Tuż przed meczem, zawodnicy Zagłębia zapowiadali rewanż za przegraną w Uranii. Nie dziwiła więc ich waleczność na własnym parkiecie. Olsztyńscy szczypiorniści jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy prowadzili trzema bramkami. Gospodarze szybko nadrobili straty. Ostateczny wynik spotkania to 34:34. Na wyróżnienie zasługuje Mateusz Kopyciński, który w spotkaniu zdobył 9 bramek.

Zawodnicy Travelandu, mają powody do radości - to już ósme spotkanie bez porażki i nadal zajmują trzecie miejsce w tabeli. Z taką pozycją wrócą do gry już w pierwszy weekend lutego.

 

Traveland Społem: Wolański, Sokołowski – Ćwikliński 3, Urbanowicz 4, Frelek 2, Kłosowski 3, Zyśk 2, Masiak 3, Kopyciński 9, Bartczak 5, Boneczko 3.

Zagłębie: Malcher, Świrkula – Orzłowski 1, Stankiewicz 5, Niedośpiał 1, Tomczak 8, Paweł Adamczak 4, Kozłowski 4, Kieliba 3, Morawski, Jakowlew 1, Nowak 7.

Źródło: Własne/ Oficjalana Strona OKPR Traveland Społem

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz