TEDE w Olsztynie

W ramach trasy koncertowej NOJI? TOUR promującej najnowszy album Tede & Sir Mich „NOJI?” artyści odwiedzą Olsztyn. Utwory z najnowszego krążka TEDE usłyszymy na żywo w klubie Nowy Andergrant.

TEDE to warszawski raper, producent, aktor, właściciel wytwórni muzycznej Wielkie Joł i marki odzieżowej PLNY Textylia. Jeden z twórców polskiej sceny hiphopowej. Współtwórca legendarnej formacji Warszafski Deszcz. Znany nie tylko ze względu na muzykę, ale również z uwagi na role filmowe i kontrowersyjne wypowiedzi. Kilkukrotnie nominowany do Fryderyków, jest laureatem wielu nagród - na przestrzeni prawie 20 lat działalności muzycznej otrzymał kilka Ślizgerów, nagrodę miesięcznika Machina, Superjedynkę, Belvedere Achievement Award oraz nagrody plebiscytów organizowanych przez Audycję Wudoo, Portal hip-hop.pl i serwis Popkiller.

Artysta rusza właśnie w trasę promującą ostatni album „NOJI?” Na tym krążku Tede i Sir Mich ponownie udowodnili, że są lata świetlne przed konkurencją, a niebo przestało być dawno ich limitem.

- Na tej płycie nie ma stonowanych utworów. Są kawałki nie tyle stonowane, ale takie spokojniejsze – mówi TEDE - Jest to o wiele bardziej koncertowy materiał niż poprzednie dwie płyty. Nie to, żeby był robiony pod tym kątem, po prostu taka była moja potrzeba ekspresji – dodaje TEDE.

Koncert w Olsztynie:

Nowy Andergrant – 2 luty 2019

Bramy 19:00

Bilety w cenie 30 złotych w przedsprzedaży lub 35 złotych w dniu koncertu dostępne w AnderGrancie, Rockfanie i Sarmacie.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Rodowity Olsztynianin 2019-02-01 08:19:25 95.160.*.*
    Bardzo głęboki tekst. Prawdziwy poeta... Po prostu dramat...
    Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
  • Raper z biesala 2019-01-31 19:10:12 88.156.*.*
    Po co nam ten warszawwski wafel w olsztynie
    Odpowiedz Oceń: 6 0 Zgłoś treść