Tabun motocyklistów przyjechał do Olsztyna [ZDJĘCIA]

Tabun motocyklistów przyjechał do Olsztyna [ZDJĘCIA]
Sobotnia parada motocyklistów
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Od piątku w jednym z ośrodków wypoczynkowych pod Olsztynem trwa zlot motocyklistów. W sobotę uczestnicy wydarzenia zaprezentowali się mieszkańcom Olsztyna.

To już coroczna tradycja. Fani dwóch kółek, związani przede wszystkim z olsztyńskim klubem motocyklowym "Tabun", w sobotę zaprezentowali się olsztynianom. Przed południem kawalkada blisko dwustu motocykli wyruszyła z parkingu przy Bibliotece Uniwersyteckiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na paradę ulicami miasta. Przy eskorcie policji motocykliści przejechali ulicami:  Dybowskiego, Warszawską, Śliwy, Mochnackiego, Grunwaldzką, Jagiełły, Konopnickiej, Nowowiejskiego, plac Jedności Słowiańskiej, Pieniężnego, Piłsudskiego, Plater, Kościuszki, Niepodległości, Śliwy, Warszawską i Dybowskiego.

Po paradzie na parkingu Biblioteki Uniwersyteckiej uczestnicy wydarzenia wzięli udział w konkurencjach sprawnościowych i pokazach przygotowanych przez organizatorów.

Zlot zakończy się w niedzielę w jednym z ośrodków wypoczynkowych pod Olsztynem.

W połowie kwietnia głównymi ulicami Olsztyna przejechała grupa kilkuset motocyklistów informując tym samym o inauguracji nowego sezonu.

* * *

Zobacz więcej: Motocykliści oficjalnie rozpoczęli sezon. Przejechali przez miasto w paradzie [ZDJĘCIA]

* * *

Olsztyński klub motocyklowy "Tabun" jest również organizatorem akcji pod hasłem Motomikołaje.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz