Szukasz basenu stelażowego z drabinką? Zima to dobry czas, by kupić go nieco taniej

Szukasz basenu stelażowego z drabinką? Zima to dobry czas, by kupić go nieco taniej
Zdjęcie iustracyjne
Fot. Materiał Partnera

Najgorętszy sezon na baseny stelażowe zaczyna się późną wiosną. A gdyby tak wyprzedzić nieco bieg wydarzeń i już w zimie zadbać o zakup modelu na kolejne lato? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, korzystając z zimowych wyprzedaży basenów stelażowych.

Niezależnie od tego, czy chodzi o odzież, meble, czy akcesoria ogrodowe – zima zazwyczaj jest znakomitą okazją, by zaopatrzyć się w produkty w niższych niż zwykle cenach. Jedynym wyjątkiem, jaki łatwo przychodzi na myśl, jest sprzęt narciarski, na który to właśnie zimą jest największy popyt. Warto korzystać z tego rodzaju wyprzedaży, ponieważ stanowią one okazję do zakupu dobrej jakości produktów wyjątkowo atrakcyjnych cenowo bez konieczności kompromisu. Zamiast robić zakupy w sezonie i być skazanym na standardowe ceny – często dość wysokie – możesz zaopatrzyć się w najlepsze akcesoria, wydając naprawdę niewiele.

Basen stelażowy kilkanaście w jednym

Baseny ogrodowe stelażowe – idealne rozwiązanie na letnie upały

Baseny stelażowe to kategoria produktów, które latem dość szybko się sprzedają – zwłaszcza w ostatnich latach, podczas których letnie temperatury szczególnie nam doskwierały. W tak ekstremalnych warunkach zażycie orzeźwiającej kąpieli w basenie jest często jedynym sensownym rozwiązaniem – nie pomaga już picie chłodnych napojów i klimatyzacja. A baseny stelażowe ogrodowe są do tego przystępne cenowo i łatwe w montażu. Nie wymagają specjalnie przygotowanej przestrzeni i poświęcania cennych metrów kwadratowych na rzecz zagłębienia w gruncie.

W sklepach pokroju Dollo oferujących, szeroką gamę akcesoriów ogrodowych wysokiej jakości, znajdziesz baseny stelażowe w najróżniejszych wariantach.

Basen stelażowy z drabinką – na jaki wariant się zdecydować?

Jeśli zależy Ci na wygodnym i bezpiecznym korzystaniu z basenu stelażowego przez dorosłych, ale również dzieci, dobrym pomysłem będzie wybór wariantu z drabinką. Pozwala ona na wejście do basenu bez pośpiechu i stopniowe przyzwyczajanie się do temperatury wody. Dzięki temu, ciało nie doznaje szoku jak podczas zanurzania się w zimnym basenie naraz.

Na jakie wymiary basenu się zdecydować? Tutaj wiele zależy od przeznaczenia basenu, jak również przestrzeni, jaką dysponujesz. Warto również zwrócić uwagę na kształt, szczególnie istotny nie tylko ze względów estetycznych, ale też z uwagi na względy praktyczne. Basen stelażowy prostokątny jest bardziej funkcjonalny od okrągłego z uwagi na możliwość wpasowania go w granice działki, co pozwoli na zredukowanie wykorzystanej przestrzeni do minimum.

Basen stelażowy Bestway

Basen stelażowy 366x76 z drabinką – co jeszcze powinno znaleźć się w zestawie?

Baseny stelażowe o najmniejszych wymiarach znakomicie sprawdzą się do użytku dziecięcego, ale nie tylko – mogą również służyć do relaksu dorosłym, chociaż oczywiście pływanie w przypadku tego rodzaju modeli jest niemożliwe. Jeśli komuś zależy na uniwersalnym wariancie, dobrym wyborem może okazać się basen stelażowy 366x76 z drabinką. Co jeszcze powinno znaleźć się w zestawie, który zakupisz? Przede wszystkim pompa, bez której trudno o komfortowe użytkowanie basenu. Pozwala ona na efektywne oczyszczanie basenowej wody. Zestaw powinien uwzględniać także wymienne filtry do pompy.

Ile może kosztować zakup tego rodzaju basenu stelażowego? Standardowo, ceny tego typu akcesoriów zaczynają się już od 400 złotych. Koszt największych wariantów zazwyczaj przekracza tysiąc złotych. Biorąc pod uwagę trwałość akcesorium, można stwierdzić, że cena jest naprawdę przystępna.

2147382000

Artykuł sponsorowany

Galeria
Tagi: Dollo

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

2147382000