Sklep Orange Flex to szansa na telefon w dobrej cenie

Sklep Orange Flex to szansa na telefon w dobrej cenie
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Materiał Partnera

Użytkownicy Orange Flex – czyli najbardziej elastycznej oferty Orange – kupią smartfony w atrakcyjnych cenach. W Sklepie Flex znajdziesz dodatkowe zniżki na urządzenia oznaczone jako Okazja miesiąca oraz w outlecie, gdzie kupisz Telefony jak nowe. Sprawdź, dlaczego warto robić zakupy w Sklepie Flex w aplikacji mobilnej.

Orange ma smartfony w niskich cenach dla użytkowników Flexa

Orange Flex to elastyczna oferta komórkowa bez zobowiązań, w której wybrany Plan komórkowy możesz w każdej chwili zmienić na inny. Wyróżniają ją też wygodne płatności w formie subskrypcji i łatwość zarządzania kontem przez aplikację mobilną.

Od grudnia 2020 roku znajdziesz w niej także Sklep Flex, w którym Orange Flex oferuje smartfony i inne urządzenia elektroniczne w przystępnych cenach. Zakupy można zrobić wyłącznie przez aplikację, ale jeśli z niej jeszcze nie korzystasz, aktualną ofertę i ceny sprawdzisz też zawsze na stronie internetowej https://flex.orange.pl/sklep. Dowiesz się tam również, jak zrobić zakupy w aplikacji (spoiler: nie jest to trudne).

W chwili pisania artykułu, smartfony dostępne w Orange Flex to przede wszystkim popularne modele Xiaomi (m.in. Mi 10T Lite 5G i Redmi Note 9). Kupisz też jednak sprzęt innych producentów, jak na przykład telefon OPPO A53.

Orange Okazje miesiąca i Telefony jak nowe w Sklepie Flex

Jeśli szukasz wyjątkowo tanich smartfonów, w Orange Flex są też urządzenia z dodatkowymi zniżkami. Znajdziesz je między innymi w zakładce outlet z oznaczeniem telefony jak nowe. Co to dokładnie znaczy? Smartfony w outlecie Orange to modele powystawowe lub takie, które pochodzą z 14-dniowych zwrotów towaru bez podania przyczyn. Wybierając telefony odnowione dajesz im drugie życie!

Zostały profesjonalnie odnowione i przetestowane, są więc równie sprawne i ładne, jak nowe. Dostaniesz na nie także 12-miesięczną gwarancją z tytułu rękojmi i tak jak inny sprzęt, możesz je zwrócić w ciągu 14 dni. Oferta Orange Flex na telefony jak nowe zmienia się bardzo dynamicznie, a obecnie znajdziesz tam takie popularne modele jak Samsung Galaxy A21s i A51s czy Xiaomi Redmi Note 9 Pro i Mi 8.

Orange Okazja miesiąca to z kolei fabrycznie nowy sprzęt z dodatkowym rabatem. W lutym jest to smartfon Samsung Galaxy A12 (18% taniej) w zestawie z inteligentnymi lampkami nocnymi (rabat 29%).

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz