A | A | A
Rolnicy przyjechali protestować do Olsztyna (zdjęcia)
Kilkuset rolników z Warmii i Mazur przyjechało do Olsztyna, aby wyrazić swoje niezadowolenie z sytuacji na rynku rolnym. Obecnie rolnicy czekają w Urzędzie Wojewódzkim na wojewodę Mariana Podziewskiego.
reklama
Źródło: własne










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz