Rób zakupy z Sezamem w Aurze Centrum i wygrywaj nagrody!

Rób zakupy z Sezamem w Aurze Centrum i wygrywaj nagrody!
Rób zakupy z Sezamem w Aurze Centrum i wygrywaj nagrody!
Fot. Aura Centrum Olsztyna

Zakupy w Aurze Centrum Olsztyna wchodzą na wyższy poziom. Specjalnie dla naszych klientów od 29 czerwca uruchomiliśmy program lojalnościowy Sezam, dzięki któremu można otrzymać moc wspaniałych nagród za robienie zakupów w naszym centrum handlowym!

Aplikację Sezam możesz pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub App Store. Zainstaluj SEZAM na swoim telefonie i zarejestruj się. Pamiętaj, aby podczas rejestracji wybrać AURA CENTRUM OLSZTYNA z listy centrów handlowych. Konto założone? To do dzieła! Rób zakupy, skanuj paragony i odbieraj nagrody!

Dzięki aplikacji Sezam możesz skanować paragony z Aury Centrum o wartości minimum 30 zł. Na zeskanowanie paragonów masz 3 dni. Co ważne jednego dnia możesz dodać wyłącznie dwa paragony wydane przez tego samego sprzedawcę. Jeden paragon można zarejestrować tylko raz. Dokładną listę produktów i usług, których nie należy skanować znajdziesz w Regulaminie.

1 zł = 1 punkt. Każda złotówka widniejąca na zeskanowanym przez ciebie paragonie zostanie przeliczona na punkty. Maksymalnie jednorazowo otrzymasz 500 punktów, w miesiącu możesz maksymalnie uzbierać 10 tys. punktów.

W zakładce aplikacji Sezam znajdziesz listę nagród, które możesz odbierać za zgromadzone punkty a w nich m.in. plecaki, kosmetyki, paski, portfele, słuchawki, torebki i wiele innych. O wyborze nagrody decydujesz wyłącznie Ty!

W ramach aplikacji SEZAM można robić zakupy we wszystkich sklepach znajdujących się w Aurze Centrum w tym także, otwartych od pierwszego lipca sklepach grupy LPP tj. Reserved, House, Sinsay. Mohito i Croop. Od 3 lipca zapraszamy także na seanse do kina Helios.

Zbieraj punkty! Otwórz SEZAM pełen nagród w Aurze Centrum Olsztyna!

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz