Remont na ul. Pieniężnego - bez korków się nie obejdzie

Jeśli ktoś myśli, że więcej utrudnień na olsztyńskich drogach być już nie może, to się niestety myli. Tym razem trudne dni czekają kierowców podróżujących ul. Pieniężnego w kierunku ratusza.

Wielu kierowców ma nadzieję na szybkie zakończenie remontów na ulicach naszego miasta. Niestety nie dość, że te rozpoczęte ciągle trwają, to stale przybywają nowe. Od dziś w większych korkach postoimy także na ul. Pieniężnego. Przez najbliższe trzy tygodnie w kierunku ratusza będziemy mogli pojechać jedynie jednym pasem, bo drugi zostanie wyłączony z ruchu. Utrudnienia, z których na pewno nie będą zadowoleni kierowcy, są spowodowane budową kolektora ściekowego pod jezdnią.

Warto uważnie patrzeć na znaki drogowe, gdyż drogowcy zapowiadają, że organizacja ruchu w tym miejscu będzie się zmieniała cztery razy, a za każdym tylko jeden pas będzie dostępny dla kierowców.

Remont na ulicy Pieniężnego ma zakończyć się 30 listopada, w tym samym czasie najprawdopodobniej odetchnąć będą mogli również kierowcy podróżujący ul. Partyzantów i Artyleryjską. Na niektórych odcinkach tych dróg remont zostanie już zakończony.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć cierpliwości wszystkim zmotoryzowanym!

Źródło: własne

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • bauman 2009-11-04 14:21:51
  Korkonielubny - nie wiesz, że najlepiej kładzie się asfalt kiedy pada śnieg i deszcz? Jeszcze nie daj Boże dywanik wytrzymałby do następnej jesieni, a tak to już na wiosnę trzeba będzie go kłaść ponownie i znowu jest robota i kasa z budżetu :)
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • anonim 2009-11-04 13:47:41
  to zdjecie to przypadkiem z jarot nie jest?
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • korkonielubny 2009-11-04 13:33:53
  no faktycznie, jak bylo lato, to nic nie robili, teraz jak juz pozna jesien to sie za robote wzieli. ciekaw jestem kto za to odpowiada. moze jeszcze niech zaczna remont ronda kolo tpsa, skrzyzowania kosciuszki z pilsudskiego, zerwa nawierzchnie na 3 maja, zaczna robic towarowa to nie bedzie problemu, nikt nie bedzie jezdzil, bo wszystkie drogi beda zamkniete. tylko do gazu wsadzic tego co odpowiada za harmonogram remontow drog w olsztynie.
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść