Na koniec Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Marian Podziewski, złożył życzenia świąteczno-noworoczne i podzielił się z dziennikarzami opłatkiem.
A | A | A
Przedświąteczne spotkanie z Wojewodą
Dziś w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się spotkanie Wojewody Mariana Podziewskiego z dziennikarzami. Wojewoda zaprosił media do wspólnego podsumowania całorocznych działań prowadzonych na terenie naszego województwa.
reklama
Źródło: Własne










Komentarze (1)
Dodaj swój komentarz