Policja przerwała koncert online Łydki Grubasa

Policja przerwała koncert online Łydki Grubasa
Koncert online Łydki Grubasa
Fot. Screen z transmisji internerowej

Interwencją policji zakończył się koncert online, który dał w sobotni wieczór olsztyński zespół Łydka Grubasa.

Z powodu epidemii koronawirusa Łydka Grubasa postanowiła w sobotni wieczór zagrać dla swoich fanów poprzez swój kanał na Youtube.

Z racji koronoszajsu zwracamy się do Was, posiedźcie w domu. Szanujmy zdrowie i życie innych, poza tym, im skuteczniej zareagujemy, tym szybciej załatwimy drania i wrócimy do normalności. Ale żeby nie było Wam nudno, to zrobimy to, co możemy najlepszego w tej sytuacji... Zapraszamy Was na koncert online...

- mogli już wiele dni temu przeczytać w kanałach społecznościowych fani olsztyńskiego zespołu.

I można by było powiedzieć, że koncert w pełni się udał. Siedem kamer, natomiast w szczytowym momencie blisko 10 tys. fanów śledziło wydarzenie. Do momentu, gdy... wkroczyła policja i przerwała koncert (wydarzenie miało miejsce w ostródzkim amfiteatrze - dop. autor).

Zespół wystosował komentarz do zainstniałej sytuacji na swoim profilu na Facebooku, który prezentujemy poniżej:

Siemano! Jak tam, podobało się?

Słuchajcie, od razu wyjaśniamy. Koncert miał być dużo dłuższy i obfitujący w szerszą interakcję, natomiast czynniki zewnętrzne nie pozwoliły nam do końca wykonać wszystkiego. Po prostu przyjechała Policja i zrobiła porządek.

Nadawaliśmy z obiektu publicznego, który, okazało się minutę po rozpoczęciu transmisji, z racji stanu epidemicznego powinien być bezwzględnie zamknięty. Panowie Policjanci byli przemili, i tak pozwolili nam na bardzo dużo, skończyło się na spisaniu po koncercie wszystkich obecnych.

Mamy wielką nadzieję, że ofiarą nie będzie zarządzający obiektem, który wykonując swoją misję szerzenia kultury, pozwolił nam użyczyć pomieszczenia.

Wybaczcie, jeśli ktoś czuje niedosyt, siła wyższa. Ale... Jeśli takie jest Wasze życzenie, możemy Wam to wynagrodzić... 👿👿👿

Odbiór naszego koncertu połamał nam żebra i wybił zęby! Transmisję online oglądało w porywach do 10 tysięcy odbiorców jednocześnie! Instagram oberwał się i zasypał, mamy miesąc oglądania tego co nam przysłaliście! To jakaś miazga, która urwała nam czapki, pięknie Wam dziękujemy. Tak samo jak za "nałydki", bo to że tyle osób dobrowolnie sypnęło nam groszem doceniamy potrójnie i zrewanżujemy się należycie!

Koncert jest dostępny do odsłuchu i obejrzenia, link wrzucamy w komentarze. Zapraszamy serdecznie, warto to obejrzeć chociażby dla miny Hipisa, którą robi kiedy dowiaduje się że jeszcze jeden kawałek i wyjdziemy skuci (no dobra, ułatwmy - 1:35:53) 😆😆😆

Mamy nadzieję, że przynieśliśmy Wam troszkę radości i na chwilkę udało nam się Was należycie rozerwać. Bo o to głównie w tym wszystkim chodziło.

I pytanko - chcielibyście powtórkę...?

Zapis wydarzenia, które zostało przerwane przez policję

Czytaj również: [WYWIAD] ''Rapapara'' już nie jest nasz...”. Z Łydką Grubasa o ich Olsztynie, religii, a nawet o żonach – nie tylko swoich…

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • R.O. 2020-03-22 23:45:56 83.6.*.*
  Myśle jednak, że osoba zarządzająca obiektem nie do końca przemyślała swój ruch...
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 26 34
 • Walec 2020-03-22 20:40:32 31.0.*.*
  Właśnie, inne zespoły powinny brać przykład z Łydki, im więcej fanów w domu tym lepiej. Wielki szacun dla Łydki. Było gruuubo! Powtórzcie to!
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 70 15
 • Frida 2020-03-22 20:15:11 5.173.*.*
  Bo jak ktoś magicznym "sposobem" trzyma ponad 10 tys. ludzi w domach to trzeba imprezę rozpędzić. Niech nie siedzą przed telewizorami tylko wyjdą na "świeże powietrze". :-( Łydka - szacun.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 52 14