A | A | A
Piknik Nauki i Sztuki zwieńczeniem jubileuszu 15-lecia UWM
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski przeniósł się na jeden dzień na olsztyńską starówkę. Wszystko to za sprawą Pikniku Nauki i Sztuki podczas którego uczelnia prezentuje wszystkie swoje wydziały. Wydarzenie to jest zwieńczeniem obchodów jubileuszu 15-lecia istnienia UWM.
reklama
Wieczorna, druga część pikniku przeniosła się do amfiteatru im. Czesława Niemena. Na scenie wystąpił Zespół Pieśni i Tańca "Kortowo", Akademicka Orkiestra Dęta i Chór im. prof. Wawrzyczka oraz zaprzyjaźnione z UWM zespoły: Tygiel Folk Banda oraz Lollipops.
Piknik Nauki i Sztuki został zorganizowany w ramach święta 15-lecia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Źródło: własne










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz