Podczas posiedzenia Wojciech Kottik Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej wręczył nowo wybranym radnym zaświadczenia o wyborze. Zaraz po tym Radny Senior Bogdan Dżus, przejął przewodniczenie obradom sesji i odebrał ślubowanie od wszystkich radnych nowej kadencji.
A | A | A
Pierwsza sesja nowej Rady Miasta zakończona
Ukonstytuowała się nowa Rada Miasta Olsztyna. Podczas dzisiejszej pierwszej sesji 25 radnych złożyło ślubowanie. Jest to ważny obowiązek, ponieważ odmowa złożenia ślubowania oznacza zrzeczenie się mandatu radnego.
reklama
Podczas posiedzenia Wojciech Kottik Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej wręczył nowo wybranym radnym zaświadczenia o wyborze. Zaraz po tym Radny Senior Bogdan Dżus, przejął przewodniczenie obradom sesji i odebrał ślubowanie od wszystkich radnych nowej kadencji.
Źródło: UM Olsztyn/własne










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz