Pedofile usłyszeli wyrok. Traktowali dzieci jak trofea

Jest wyrok dla dwóch mężczyzn, którzy na terenie Nowego Miasta Lubawskiego molestowali, gwałcili dzieci i nagrywali filmy o treściach pedofilskich.

Kryminalni z Nowego Miasta Lubawskiego wspólnie z policjantami zwalczającymi cyberprzestępczość z KWP w Olsztynie we wrześniu 2015 roku zatrzymali dwóch mężczyzn, 26-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego oraz 33-letniego mieszkańca powiatu nowomiejskiego.

Mężczyźni podejrzewani byli o czyny pedofilskie wobec chłopców w wieku 7-13 lat. Podczas przeszukania mieszkania, które mężczyźni zajmowali, zabezpieczono materiały - pliki filmowe i zdjęciowe, które pozwoliły na przedstawienie podejrzanym zarzutów i ich aresztowanie. Pedofile nie tylko sami ''występowali'' w tych filmach z dziećmi, ale również dzielili się materiałami w sieci, umieszczając na nagraniach specjalne sygnatury, które miały wyróżniać ich wśród innych pedofilów. Oskarżeni traktowali więc dzieci i nagrania z nimi jak swoiste trofea. Mężczyźni mieli nagrywać również dzieci z ukrycia na plażach naturystów.

Dziś zapadł wyrok w sprawie obu pedofilów. Za gwałty, molestowanie i nagrywanie treści pedofilskich obaj zostali skazani na 10 lat pozbawienia wolności. Sąd nakazał również leczenie mające osłabić popęd seksualny skazanych.

Wyrok nie jest prawomocny.

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz