Oryginalny sposób na ominięcie korków? Uprawiał windsurfing na parkingu [WIDEO]

Oryginalny sposób na ominięcie korków? Uprawiał windsurfing na parkingu [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. Beka z Olsztyna/FB

W weekend młody mężczyzna postanowił spędzić swój wolny czas w dość nietypowy sposób. Wykorzystując silny wiatr, „surfował” po olsztyńskim parkingu na deskorolce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie przyczepiony do niej ogromny, windsurfingowy żagiel.

W weekend na parkingu przy supermarkecie „Auchan” w Olsztynie miała miejsce nietypowa sytuacja. Zauważony został mężczyzna, który poruszał się pojazdem przypominającym sprzęt do windsurfingu. Brak zbiornika wodnego nie przeszkodził mu, by skorzystać z wietrznej pogody. Zamiast na desce do surfingu, poruszał się bowiem na deskorolce, do której przyczepił żagiel.

Cała sytuacja zwróciła uwagę mieszkańców Olsztyna. Pomysłowość sportowca została pochwalona. Zasugerowano również, że taki sposób poruszania się może być dobrym sposobem na ominięcie olsztyńskich korków.

Sprzęt, na którym mężczyzna się poruszał, nie był jego wynalazkiem. Jazda na deskorolce z przyczepionym żaglem to nowa, radykalna odmiana windsurfingu. Została zapoczątkowana w Monachium w Niemczech.

Jak możemy zauważyć pomysłowy chłopak

[od Mai] Jak możemy zauważyć pomysłowy chłopak. Sposób na korki w Olsztynie?

Opublikowany przez Beka z Olsztyna Niedziela, 16 lutego 2020

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz