[OPINIE] Biznes smoleński

[OPINIE] Biznes smoleński
Fragmenty wraku Tu-154 M
Fot. Sputnik Russia

Minęła już dziesiąta rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginął prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Lech Kaczyński i wiele ważnych osób.

Ale nadchodzi kolejna miesięcznica tej tragedii i nie zdziwię się, jeśli niektórzy bliscy ofiar tej tragedii wystąpią z nowymi roszczeniami pieniężnymi. I dlatego piszę do nich mój apel: "Zaprzestańcie!!!"

Nie wyliczamy, ile już otrzymaliście pieniędzy, umorzeń kredytowych i innych przywilejów niedostępnych zwykłemu śmiertelnikowi, więc i Wy zaprzestańcie robić te nieetyczne interesy na tragedii Waszych bliskich. To bardzo haniebne, niemoralne postępowanie, które także stawia w bardzo złym świetle wszystkie Rodziny Smoleńskie.

Jeśli macie ciężko, to trzeba szukać sobie pracy w pełnym wymiarze godzin, podejmujcie też dodatkowe prace na zlecenie i nauczcie się gospodarować zarobionymi pieniędzmi. Tak przecież robi wielu Polaków, a wśród nich są ci, którzy stracili kogoś bliskiego. I muszą z tym żyć.

Ponadto wielu z Was ma co sprzedawać, by kupić tanie mieszkania i żyć skromnie. A i tak będziecie mieli lepiej niż wielu Waszych sąsiadów, których nawet na to nie stać, a żyją i się nie użalają nad swoim losem.

z poważaniem,
Karol Kuligowski

* * *

Od redakcji: poglądy autora niekoniecznie odzwierciedlają poglądy redakcji. Zapraszamy innych Czytelników do dyskusji na naszych łamach na każdy temat. Anonimów nie publikujemy!

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

 • Bóg 2020-07-12 17:22:00 188.147.*.*
  Jaka tragedia ludzie , nie było kogo żałować
  Odpowiedz Oceń: 1 16 Zgłoś treść
 • Xmx 2020-07-12 08:58:57 188.147.*.*
  To przykre w co zamieniono tą tragedię i jeszcze bardziej przykre że to ścierwo Ruskie nas wodzi za nos z tym wrakiem
  Odpowiedz Oceń: 4 10 Zgłoś treść
 • qwertyuio 2020-07-12 08:53:49 77.253.*.*
  Zgadzam się z opinią.
  Odpowiedz Oceń: 28 1 Zgłoś treść
 • R.O. 2020-07-12 00:04:30 83.6.*.*
  O Smoleńsku to obecnie rządzący i Andżej by chcieli zapomnieć. Tyle milionów na podkomisję poszło.... „Jesteśmy coraz bliżej prawdy” obiecywał na miesięcznicach Pan Kaczyński. Milionów nie ma, prawda jest ta sama co była, wraku też nie ma... Taki efekt politykowania PiS.
  Odpowiedz Oceń: 15 3 Zgłoś treść