Olsztyńska drogówka w programie ''Stop drogówka''

Kamery programu ''Stop drogówka'' telewizji TV4 towarzyszyły pracy olsztyńskich funkcjonariuszy. Odcinek z udziałem policjantów ze stolicy Warmii i Mazur będzie można oglądać już w sobotę, 16 marca.

Program ''Stop drogówka'' relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny. Kamera towarzyszy policjantom przy rutynowych kontrolach radarowych, na miejscach wypadków, przy zabezpieczaniu terenu po kolizjach, kontrolach stanu technicznego pojazdów oraz przy akcjach specjalnych jak pościgi czy blokady dróg.

W każdym odcinku prezentowane są najciekawsze interwencje, a zarejestrowane zdarzenia stają się doskonałym pretekstem do refleksji nad ich przyczynami, popełnionymi błędami, a w następstwie wnioskami nad sposobem ich uniknięcia.

Najnowszy odcinek, który zobaczymy w TV4 w sobotę o godzinie 13.00, relacjonować będzie prace olsztyńskich policjantów drogówki.

 

S Drogowka 196

Tak wygląda auto po uderzeniu w drzewo… Jak doszło do tego wypadku - oraz kilku innych zdarzeń jakie pokażemy w kolejnym premierowym odcinku „STOP Drogówki” w Czwórce - dowiecie się już w sobotę o 13:00

Opublikowany przez STOP Drogówka Czwartek, 14 marca 2019

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz