Projekt „Studenci wspólnie przeciw białaczce” zainicjowany został w listopadzie 2012 r. 17 i 18 kwietnia 2013 r. odbył się Wielki Finał, podczas którego trwała akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku na ponad 40 uczelniach w różnych miastach Polski.
W Olsztynie miało to miejsce w dwóch placówkach: UWM i OSW.










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz