Olsztyn Green Festival będzie trwał dłużej

Olsztyn Green Festival będzie trwał dłużej

Nie dwa, a trzy dni potrwa przyszłoroczny Olsztyn Green Festival – poinformowali organizatorzy wydarzenia. To odpowiedź na sugestie mieszkańców miasta spragnionych tego typu imprez w stolicy regionu.

Olsztyn Green Festival 2019 będzie szóstą już edycją tego muzycznego wydarzenia. ''Zielony'' festiwal do tej pory trwał dwa dni. Na scenach nad jeziorem Ukiel olsztynianie mieli okazję obserwować występy najciekawszych artystów polskiej sceny muzycznej.

W tym roku, karnety i bilety wyprzedały się w mgnieniu oka, co tylko potwierdziło – takich wydarzeń w stolicy regionu mieszkańcy oczekują.

To właśnie dlatego, organizatorzy wydarzenia postanowili wydłużyć festiwal z dwóch do trzech dni.

- W 2019 roku zapraszamy na Olsztyn Green Festival między 15 a 17 sierpnia - poinformował prezydent Piotr Grzymowicz. - Pierwszy raz w historii impreza potrwa trzy dni! To skutek ogromnego sukcesu poprzedniej edycji festiwalu, gdy nad Ukielem bawiło się ponad 30 tys. osób, a bilety wyprzedały się na długo przed rozpoczęciem imprezy.

Póki co nie wiadomo jeszcze, jakie gwiazdy wystąpią nad jeziorem Ukiel, jednak dla tych, którzy wierzą organizatorom, że ci nie zawiodą z doborem gwiazd – dobra wiadomość. Dostępne są karnety w limitowanej edycji "Early Birds Tickets" w promocyjnej cenie 99 złotych. Bilety dostępne do 27 listopada lub do ich wyczerpania.

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • Marek_olsztyn 2018-11-03 22:50:57 213.76.*.*
  "Ludzi inteligentnych jest w społeczeństwie jakieś 5 czy sześć procent. Moją kampanie robię więc dla idiotów."- Georges Freche. Mam nadzieję, że Pan Grzymowicz wygra te wybory mimo, że kampanię prowadzi dla tylko dla tych 5-6 procent. Może inaczej się nie da jak się ma rodzinę, tytuły naukowe, wiedzę i lustro w domu.
  Odpowiedz Oceń: 5 0 Zgłoś treść
 • Warszawianka 2018-11-02 17:48:02 37.47.*.*
  Słucham polskiego radia i dyskusji między Grzymowiczem a Małkowskim. Olsztyn się wyludnia.To są oficjalne dane z Powiatowego Biura Pracy. Grzymowicz mówi że Olsztynowi przybywa mieszkancow. Myli się. Młodzi ludzie wyjezdzają Nie można zakłamywać historii. Małkowski jest zwycięzcą debaty. Grzymowicz mówi nie na temat. Nie odpowiedział na pytanie o swojej przynależności do PZPR. Małkowski przedstawił klarowną wizję Olsztyn.
  Odpowiedz Oceń: 4 4 Zgłoś treść
 • Młoda 2018-11-02 14:49:56 37.47.*.*
  To co robi grzymowicz często nazywane jest prostytucją polityczną. Daje wszystkim. Bez opamiętania. To nie mieszkańcy powinni się wstydzić swego miasta , jak sugerują na tym forum przystawki exprezydenta, ale elita polityczna (o ile można ja tak nazwać), która swoimi nieodpiwiedzialnymi działaniami wystawiła sobie źle świadectwo. Głównymi odbiorcami tego Festiwalu są przybysze. Oni nie głosują. Zanim się coś zrobi i powie trzeba było się zastanowić.
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • Ryszard Ochódzki 2018-11-02 13:00:43 37.47.*.*
  Wyborczej kiełbasy ciąg dalszy. Zapomniał Grzymowicz dodać, że budowa ulic też będzie trwała dłużej.
  Odpowiedz Oceń: 6 2 Zgłoś treść