Dziś jest: 19.05.2024
Imieniny: Celestyna, Iwa, Piotra
Data dodania: 2024-04-23 10:14

Redakcja

Odwiedź Jarmark Rękodzieła i Produktów Regionalnych

Odwiedź Jarmark Rękodzieła i Produktów Regionalnych
Odwiedź Jarmark Rękodzieła i Produktów Regionalnych w Galerii Warmińskiej
Fot. Materiał Partnera

W dniach od 25 do 28 kwietnia w Galerii Warmińskiej odbędzie się trzecia odsłona Jarmarku Rękodzieła i Produktów Regionalnych. To będzie doskonała okazja, by zdobyć wyjątkowe rzemieślnicze wyroby oraz przysmaki.

reklama

Rękodzieło to niepowtarzalne rzeczy tworzone w sposób nieprzemysłowy, które mają wymiar artystyczny oraz motywy tożsame dla konkretnych kultur. Warto przypomnieć, że rzemieślnicze przedmioty z duszą, są wolne od masowej produkcji. Stąd też mogą stać się wyjątkowym prezentem lub pamiątką.

Na jarmarku w Galerii Warmińskiej nie zabraknie więc biżuterii, ale także artykułów do wyposażenia domu. Będzie można zaopatrzyć się w ozdoby ze szkła i bursztynu, wyroby z ceramiki, torby, świece czy poduchy. Pasjonaci artystycznego rękodzieła będą mogli wybierać wśród galanterii skórzanej i rysunków. Pojawi się też nie lada modowa gratka dla fanów motocykli i rocka.

Ponadto do skosztowania będą także regionalne przysmaki. Warto będzie odwiedzić stoiska z chlebami, serami czy wędlinami, a nawet chałwami.

- To już trzecia edycja Jarmarku Rękodzieła i Produktów Regionalnych w naszych przestrzeniach. Cieszę się, że wracają do nas wystawcy, bo odwiedzający nasze centrum cenią sobie niepowtarzalne produkty i regionalne smaki. Do dyspozycji klientów będzie aż kilkanaście stoisk. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie albo skorzysta z możliwości, by poszukać wyjątkowego prezentu na różne okazje. Serdecznie zapraszamy! - mówi Natalia Tur, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Jarmark Rękodzieła i Produktów Regionalnych zagości w atrium Galerii Warmińskiej na poziomie 0 i będzie czynny w godz. 10-21 od czwartku do niedzieli (25-28 kwietnia).

* * *

GALERIA WARMIŃSKA

Galeria Warmińska przy ul. Tuwima jest kultowym miejscem na mapie Olsztyna. Dzięki wyjątkowej architekturze, nawiązującej do tradycyjnego warmińskiego budownictwa odwiedzana jest również przez turystów. Na powierzchni użytkowej około 41 500 m² znajduje się 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek, wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie, kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a także amfiteatr i parking z 1200 miejscami. Galeria jest przyjazna mamom i małym dzieciom: posiada trzy przytulne pokoje, w których można nakarmić czy przebrać dziecko, w strefie restauracyjnej do dyspozycji mam są bezpłatne mikrofalówki. Galeria Warmińska niemal co tydzień przygotowuje imprezy np. pokazy mody, koncerty czy imprezy propagujące zdrowy styl życia.

Właścicielem i zarządcą Galerii Warmińskiej jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.

Więcej na http://galeria-warminska.pl

Artykuł sponsorowany

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl