Odnalazł się zaginiony 26-latek. Chłopak przeszedł kilkaset kilometrów

Odnalazł się 26-letni mężczyzna, który w piątek po południu zaginął w okolicach Osiedla Dajtki. Poszukiwania trwały 5 dni. Policjanci opublikowali wizerunek poszukiwanego mężczyzny, dzięki temu 26-latek został zauważony na drodze w okolicy miejscowości Szczęsne.

Od piątku olsztyńscy policjanci szukali zaginionego w rejonie Osiedla Dajtki 26-letniego mężczyzny. Wizerunek chłopaka cierpiącego na fobię społeczną opublikowały wszystkie lokalne media. Policjanci liczyli bowiem, że dzięki temu uda się odnaleźć chłopaka.

Nie mylili się. W minioną środę przed południem do policjantki koordynującej akcję poszukiwawczą zadzwoniła matka 26-latka z informacją, że został on zauważony w okolicy miejscowości Szczęsne. Mężczyzna szedł poboczem w kierunku Olsztyna. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili, że jest to poszukiwany 26-letni mieszkaniec Olsztyna.

Na szczęście 26-latek został odnaleziony cały i zdrowy. Policjanci ustalili, że prawdopodobnie przeszedł nawet kilkaset kilometrów. 26-latek został przewieziony do szpitala na obserwację.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • kjhgf 2017-08-17 22:51:11 5.172.*.*
    z koncertu wracał pewnie
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • Isruu 2017-08-17 18:47:12 94.254.*.*
    Kilkaset km od piątku...!? Dajtki i Szczęsne, naprawdę??? Ale bujda. To ile trwa pielgrzymka do Częstochowy z Olsztyna? O jaaa
    Odpowiedz Oceń: 1 1 Zgłoś treść