O.S.T.R. w AnderGrancie

Uwielbiany w Olsztynie artysta, ikona polskiego hip-hopu - O.S.T.R ponownie wystąpi przed publicznością stolicy Warmii i Mazur. Fani po raz kolejny będą mieli okazję usłyszeń na żywo najlepsze utwory ze wszystkich krążków artysty, w tym - najnowszego - ''W drodze po szczęście''.

Muzyk, producent, instrumentalista oraz raper 18 listopada w klubie Nowy Andergrant zaprezentuje fanom materiał z najnowszej płyty "W drodze po szczęście", która trafiła do sprzedaży 23 lutego tego roku.

OSTR to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Płyty O.S.T.R. wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, za którą odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Płyty O.S.T.R. wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. 

Bilety:

Przedsprzeaż 50 zł (AnderGrant,Sarmata,RockFan, www.andergrant.com), w dniu koncertu 60 zł.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz