Nowe kierunki i studia MBA w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie

Nowe kierunki i studia MBA w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie
Fot. nadkom. Z. Dąbrowski

Tegoroczna inauguracja roku akademickiego 2017/2018 rozpoczęła nowy etap w rozwoju Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W uroczystym rozpoczęciu nowego roku wziął udział Jarosław Zieliński – Sekretarz Stanu w MSWiA.

W miniony czwartek blisko 1000 studentów rozpoczęło naukę w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. W uroczystej inauguracji udział wzięli między innymi  Jarosław Zieliński – Sekretarz Stanu w MSWiA, Tomasz Zdzikot – Podsekretarz Stanu w MSWiA, a także nadinsp. dr Jarosław Szymczyk – Komendant Główny Policji.

Inauguracja to nie tylko początek kształcenia policjantów, ale również początek ważnych zmian w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Na Wydziale Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie uruchomiony został bowiem nowy kierunek studiów Informatyka o specjalności Informatyka w bezpieczeństwie, ponadto planowane jest uruchomienie innowacyjnego kierunku studiów podyplomowych pn. Bezpieczeństwo wewnętrzne państwa na poziomie strategicznym funkcjonowania służb resortu spraw wewnętrznych, skierowanych do organów administracji rządowej i samorządowej.

W planach jest także uruchomienie nowego kierunku studiów w WSPol w Szczytnie pn. Cyberbezpieczeństwo o specjalności forensic o profilu praktycznym. Studia będą prowadzone na poziomie studiów drugiego stopnia w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

Od 1 października zmieniła się także struktura Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Dawny Wydział Administracji WSPol zastąpił Policyjny Wydział Nauk Stosowanych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, na którym planowane jest uruchomienie studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA).

Dodatkowo, zaplanowano uruchomienie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku Kryminologia o specjalności kontrola przestępczości.

Źródło: www.wspol.edu.pl

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Kuba Leszczyński 2017-10-21 11:38:05 94.254.*.*
    Oferta studiów MBA jest bardzo bogata. Jak widać, stale pojawiają się nowe kierunki i programy MBA. To ciekawa tendencja na rynku. Więcej informacji na temat różnych studiów MBA można znaleźć na MBA Portalu. Zachęcam do do wejścia na stronę: https://www.mbaportal.pl/pl-PL/mbaprogram/programy-mba
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • wykluczonyu 2017-10-08 12:10:00 178.235.*.*
    a czy w przyszłości absolwenci będą dezubekizowani?
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść