A | A | A
Młodzi tancerze wystąpili na deskach amfiteatru - zobacz zdjęcia!
Młodzi tancerze z Olimpijskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier zaprezentowali się zebranym w amfiteatrze rodzicom i mieszkańcom Olsztyna. Organizatorem występów była olsztyńska Szkoła Tańca Wasilewski-Felska.
reklama
Pokaz Taneczny Olimpijskiej Szkółki Tańca był jednym z pierwszych punktów programu Olsztyńskiego Lata Artystycznego 2013.










Komentarze (1)
Dodaj swój komentarz