Masz problemy z zasypianiem? Zmień materac na innowacyjny materac marki Hilding Anders

Masz problemy z zasypianiem? Zmień materac na innowacyjny materac marki Hilding Anders
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Materiał Partnera

Problemów z zasypianiem doświadczył chyba każdy. Nie ma nic gorszego niż bycie zmęczonym, a jednocześnie czuć niemożność zapadnięcia w sen przez bardzo długi czas! Czasem przyczyna problemu wcale nie jest bardzo skomplikowania i tkwi w źle dobranym materacu. Pora raz na zawsze rozwiązać ten problem, a z pomocą przyjdzie nam sprawdzony producent materacy oraz łóżek - Hilding Anders.

Hilding Anders oraz Curem by Hilding - liderzy w branży

Początki Hilding Anders sięgają roku 1939, kiedy to na południu Szwecji Hilding Andersson otworzył swój skromny zakład wytwarzający meble. Wystarczył zaledwie rok, aby zupełnie nowa firma zyskała świetną reputację i opinię solidnego producenta. Po 20 latach ciągłego rozwoju przedsiębiorstwo postanowiło skupić się na produkowaniu wyposażenia oraz mebli do sypialni - i tak zostało już aż po dziś dzień. Mamy więc obraz doskonale prosperującej i cenionej na świecie firmy, szczycącej się liczącym kilka dekad doświadczeniem. Grupa Hilding Anders jest obecnie jedną z największych w branży. Posiada ponad 25 fabryk w 19 krajach, aż 26 marek własnych, tysiące sklepów w ponad 60 państwach na całym świecie. W Polsce pojawiła się w 2001 r. Właśnie tutaj usytuowano jeden z największych i najbardziej nowoczesnych zakładów produkcyjnych koncernu.

Jedną ze sztandarowych marek koncernu jest Curem by Hilding Anders. Stawia ona na innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, korzystając przy tym z bogatego doświadczenia, zarówno teoretycznego, jak i praktycznego, Hilding Anders. Warto chociażby wspomnieć, że jako pierwsza na rynku polskim wprowadziła materace, w których zastosowano nowoczesną piankę Serene - najnowszy, niesztampowy produkt w dziedzinie pianek do materacy.

Nad wysoką jakością produktów Hilding Anders oraz Curem by Hilding czuwa Laboratorium Good Night’s SleepLab. Ten znajdujący się w Szwajcarii ośrodek badawczy firmy Hilding stale prowadzi badania nad ulepszaniem produktów, dokładnie sprawdza każde nowe rozwiązanie oraz kontroluje na wszelkie możliwe sposoby właściwości wytwarzanych materacy.

Zapewniamy światu dobry sen - zalety materacy Hilding

Misja grupy Hilding Anders brzmi następująco: „Zapewnić światu dobry sen”. Z kolei na zdrowy sen ma wpływ kilka czynników, stanowiących filary filozofii firmy. Pierwszym z nich jest ergonomia. Projektując łóżka i materace dokłada się wszelkich starań, aby w możliwie najlepszy sposób dopasować je do anatomicznych cech człowieka, czyli kształtu ciała i krzywizny kręgosłupa. Nie bez powodu wybór materaca Hilding jest rekomendowany przez zdrowykregoslup.pl. Niezmiernie ważny jest również mikroklimat w sypialni, dlatego we wszystkich modelach materacy są stosowane prozdrowotne, a przy tym antyalergiczne rozwiązania. Dzianiny i materiały przepuszczające powietrze umożliwiają łatwe odprowadzanie wilgoci, co zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów, a także zapewnia komfort termiczny w czasie snu. Kolejny niezmiernie istotny czynnik stanowi higiena. Materace Hilding są wytwarzane w ten sposób, aby ułatwić jej utrzymanie. W końcu zdrowy sen w dużym stopniu zależy od odpowiedniej higieny łóżka i materaca. Tak więc ergonomia, mikroklimat oraz higiena to elementy mające niebagatelny wpływ na jakość snu i nasze samopoczucie każdego poranka.

Wybór właściwego materaca lub łóżka to nie tylko wyżej ukazane kwestie. Oczywiście zwracamy jeszcze uwagę na wzornictwo, wytrzymałość i ekologię. Firma dba do dobre wzornictwo. W swojej szerokiej ofercie ma wiele wzorów i kolorów odpowiadających najróżniejszym preferencjom klientów, tak więc urządzenie sypialni wedle indywidualnych preferencji przestaje być problemem. Wszystkie gotowe modele łóżek i materacy, przed wysłaniem do sklepów, są dokładnie sprawdzane i testowane pod względem wytrzymałości. Hilding Anders nieustannie dba o to, aby produkty charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania. Istotnym jest, że firma dba o środowisko naturalne, segreguje odpady oraz nie wykorzystuje szkodliwych substancji. Cały proces produkcji przebiega zgodnie z aktualnymi przepisami o ochronie środowiska.

Jakie materace znajdują się w ofercie Hilding i Curem?

Bez względu czy szukamy małego materaca dla dziecka, chcemy kupić materac 120x200, czy też do naszej przestronnej sypialni najlepszy będzie taki w wymiarach 180x200 - w ofercie Hilding Anders oraz Curem by Hilding z pewnością znajdziemy coś dla siebie. W każdym przypadku elegancki design idzie w parze z funkcjonalnością, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysokim komfortem użytkowania. Materace i łóżka są tworzone nie tylko z myślą o różnorodnych gustach klientów, ale również z troską o zapewnienie efektywnego snu i właściwego, zdrowego wypoczynku.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

Artykuł sponsorowany

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz