Local Warming Before, czyli muzyka elektroniczna w Olsztynie ma się dobrze

Local Warming Before, czyli muzyka elektroniczna w Olsztynie ma się dobrze
Local Warming Electronic Festival 2018
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Gratka dla miłośników muzyki elektronicznej w Olsztynie. Niebawem kolejne wydarzenie sygnowane, należącą do Miejskiego Ośrodka Kultury, marką Local Warming Before. Ta jest kontynuacją działań po udanym, letnim festiwalu muzyki elektronicznej w stolicy regionu.

Jak informuje Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, wszystko zaczęło się od Local Warming Electronic Festival - dwudniowego festiwalu muzyki elektronicznej, który odbył się w sierpniu ubiegłego roku na stadionie Warmii w Olsztynie.

- Impreza przyciągnęła wówczas ok 8 tys. osób, odbijając się szerokim echem w mediach i wypełniając ewidentną lukę na muzycznej mapie północno-wschodniej Polski – komentuje MOK, właściciel marki.

Po tym wydarzeniu, z początkiem 2019 roku została powołana do życia submarka Local Warming Before. Cel jest jeden – dbanie o wysoką jakość muzyki elektronicznej na Warmii i Mazurach, przy jednoczesnym wypełnieniu czasu w oczekiwania na kolejną edycję festiwalu. Ten odbędzie się latem tego roku.

By dbać o fanów muzyki elektronicznej i utrzymywać ich w zwartej grupie, raz w miesiącu w Olsztynie odbywają się występy najciekawszych i oryginalnych didżejów.

Najbliższe tego typu wydarzenie w ramach Local Warming Before odbędzie się 14 lutego (czwartek) w klubie Mięta na olsztyńskiej starówce. zagrają: Sonar Soul z projektem SONAR, Pejzaż oraz Tomasz Feel Oczkowski.

Bilety w cenie 15 złotych dostępne na stronie bilety.mok.olsztyn.pl

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz