''Lato na wypasie''. W Olsztynie wystąpił Dr Misio z Arkadiuszem Jakubikiem [ZDJĘCIA]

''Lato na wypasie''. W Olsztynie wystąpił Dr Misio z Arkadiuszem Jakubikiem [ZDJĘCIA]
W sobotę w amfiteatrze wystąpił zespół Dr Misio
Fot. Artur Szczepański / Olsztyn.com.pl

Trwa cykl „Lato na wypasie” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. W sobotę (21 sierpnia) w amfiteatrze wystąpiła grupa Dr Misio, której liderem jest aktor Arkadiusz Jakubik.

W sobotę na scenie w amfiteatrze wystąpiła rockowa grupa Dr Misio. Na jej czele stoi aktor Arkadiusz Jakubik, znany z takich filmów jak „Kler”, „Drogówka”, „Dom zły” czy „Wołyń”. Koncert odbył się w ramach Olsztyńskiego Festiwalu Teatrów Ulicznych.

Dr Misio gra rock'n'rolla opatrzonego inteligentnymi tekstami Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego. Zespół nagrał swoją czwarta płytę, której producentem był Kuba Galiński. Premiera płyty „Strach XXI wieku” odbyła się w październiku 2020 r., a promują ją single i teledyski do utworów „Chcesz się bać” (reż. Piotr Domalewski), „Strach XXI wieku” (reż. Wojtek Smarzowski) czy „Siedemnastolatki” (reż. Oskar Kaszyński).

W ramach cyklu „Lato na wypasie” w Olsztynie wystąpili m.in. Krzysztof Cugowski (‘’Lato na wypasie’’. W amfiteatrze wystąpił Krzysztof Cugowski), Daria Zawiałow (''Lato na wypasie''. W Olsztynie wystąpiła Daria Zawiałow [ZDJĘCIA]) czy zespół Kult (Kult w Olsztynie. Tłumy w amfiteatrze! [ZDJĘCIA]).

Do Olsztyna przyjadą jeszcze m.in. Me and That Man z Nergalem na czele czy Wojtek Mazolewski Quintet. Pełny program „Lata na wypasie dostępny jest tutaj: MOK zaprasza na niezwykłe lato pełne gwiazd i wydarzeń. Do Olsztyna przyjadą m.in. Krzysztof Cugowski, Kazik czy Nergal [PROGRAM].

kru, mjs

Komentarze (13)

Dodaj swój komentarz

 • [Usunięty] 2021-08-24 20:16:55 213.134.*.*
  [Komentarz został usunięty przez administrację serwisu]
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Stas 2021-08-23 16:18:48 5.173.*.*
  Nie masz marudy nad olsztyniaka i wszędzie do okoła jest lepiej , w Ostródzie, Mrągowie i Nowym Jorku . To jaki problem zmienić miejscówkę?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 4
 • Zachwyt 2021-08-23 12:03:34 79.191.*.*
  "W ramach cyklu „Lato na wypasie” w Olsztynie wystąpili m.in. Krzysztof Cugowski (‘’Lato na wypasie’’. W amfiteatrze wystąpił Krzysztof Cugowski), Daria Zawiałow (''Lato na wypasie''. W Olsztynie wystąpiła Daria Zawiałow [ZDJĘCIA]) czy zespół Kult (Kult w Olsztynie. Tłumy w amfiteatrze!". Tak, tylko wszystkie te występy były płatne. Małe miasteczka, jak Ostróda czy Mrągowo, co roku nie pobierają żadnych opłat za wstęp na Dni Ostródy czy Dni Mrągowa. A występują tam większe gwiazdy niż Cugowski czy Kult. Nie mówiąc o tym, że większość miejsc na koncercie Kultu była wcześniej zarezerwowana dla znajomych i znajomków ludzi z MOKu.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 10 11
 • Warmiak rodowity 2021-08-23 10:53:27 83.7.*.*
  Przepraszam, czy Olsztyn to jeszcze miasto wojewódzkie?..
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 8 15
 • Siostra faustyna 2021-08-23 09:56:25 93.105.*.*
  No wypas że chuj, główną atrakcją drewniany aktor z daunem, no jak takie atrakcje nas czekają w Olsztynie to gratuluję, szczerze z bogiem gratuluję
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 22