''Lato na wypasie''. W Olsztynie wystąpiła Daria Zawiałow [ZDJĘCIA]

''Lato na wypasie''. W Olsztynie wystąpiła Daria Zawiałow [ZDJĘCIA]
Daria Zawiałow zagrała w Olsztynie
Fot. Artur Szczepański / Olsztyn.com.pl

W sobotę (3 lipca) w olsztyńskim amfiteatrze wystąpiła Daria Zawiałow. Artystka zagrała swoje największe przeboje. Koncert odbył się w ramach programu „Lato na wypasie”, organizowanego przez MOK w Olsztynie.

W ramach cyklu „Lato na wypasie”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, na scenie amfiteatru wystąpiła Daria Zawiałow. Koncert odbył się w sobotę, cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Artystka zagrała swoje największe hity.

W 2017 roku Daria Zawiałow zadebiutowała albumem „A kysz!“. Artystka została okrzyknięta objawieniem roku. Sukces potwierdziły dwie statuetki Fryderyka w kategoriach Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku. Płyta uzyskała status Platynowej Płyty.

Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album zatytułowany „Helsinki“. Płyta również zyskała status Platynowej Płyty już kilka miesięcy po premierze, a branża uznała ją za najlepszy album 2019 roku honorując Fryderykiem w kategorii Album Roku Pop Alternatywny. „Hej, Hej!“ przez cztery tygodnie z rzędu był najczęściej granym utworem w największych polskich stacjach radiowych. Teledysk do tej piosenki został obejrzany już ponad 17 mln razy, a sam utwór zdobył szczyty wszystkich najważniejszych list przebojów w kraju.

W ramach programu „Lato na wypasie” w Olsztynie wystąpił m.in. Krzysztof Cugowski, o czym informowaliśmy w artykule ‘’Lato na wypasie’’. W amfiteatrze wystąpił Krzysztof Cugowski.

Do Olsztyna przyjadą również m.in. Hubert ‘Spięty’ Dobaczewski, wokalista i gitarzysta Lao Che (11 lipca), Kult (31 lipca) oraz Me and That Man z Nergalem na czele (27 sierpnia). W programie znalazły się także Dni Olsztyna, Olsztyńskie Koncerty Organowe czy koncerty z cyklu Młoda Polska.

Pełny program „Lata na wypasie” przedstawiliśmy w artykule: „MOK zaprasza na niezwykłe lato pełne gwiazd i wydarzeń. Do Olsztyna przyjadą m.in. Krzysztof Cugowski, Kazik czy Nergal [PROGRAM]”.

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • HGWXIX 2021-07-19 08:32:49 178.42.*.*
  Kto to jest ta obywatelka Zawiłow?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • Niestety olsztyniak 2021-07-06 05:12:52 37.30.*.*
  To co dla innych miejscowości jest dnem dla Olsztyna jest wypasem i nie mówię o dużych miastach typu Białystok Gdańsk Szczecin tylko Ostróda Mrągowo a nawet Dobre miasto .Olsztyn czarna dziura na mapie Polski
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 7 4
 • Tekla 2021-07-05 19:52:38 37.248.*.*
  Na jakim wypasie do Ostródy trzeba jechać ale tam kosza trawę i nie ma ttamwaii
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 4
 • wer5t6y7ui 2021-07-05 18:48:57 37.248.*.*
  To jest za mała scena, za mało miejsca na takie imprezy
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 5