Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się Menu
Na skróty
12.08.2026 Euzebii, Innocentego, Lecha Pogoda 12/22

Łatają ubytki w jezdni przy olsztyńskim dworcu

Redakcja ·

Olsztyńscy zmotoryzowani poruszający się ulicą Partyzantów w kierunku ulicy Dworcowej - powinni zachować ostrożność. Część pasa dla autobusów wyjeżdżających z zatoczki przy dworcu została chwilowo wyłączona z ruchu - to oznacza, że autobusy opuszczając zatokę kierują się na pas ruchu, którym poruszają się auta jadące od strony ronda Bema.

reklama

Drogowcy wyłączyli z ruchu niewielki odcinek pasa ruchu z przejściem dla pieszych na ulicy Partyzantów, z którego korzystają autobusy miejskie wyjeżdżające z zatoczki autobusowej przy dworcu – jadący w kierunku ulicy Dworcowej i Lubelskiej. Kładziona jest tam nowa warstwa asfaltu.

Zmotoryzowani powinni zachować czujność, by nie doszło do kolizji - autobusy wyjeżdżając z zatoczki, chcąc ominąć zabezpieczony odcinek - kierują się na pas ruchu, którym poruszają się zmotoryzowani zjeżdżający z ronda Bema.

 

Galeria

Komentarze (0)


Proponowane artykuły