Ktoś ''zaparkował'' hulajnogę na... drzewie w Olsztynie

Ktoś ''zaparkował'' hulajnogę na... drzewie w Olsztynie
Ktoś pozostawił na drzewie hulajnogę
Fot. Spotted: Olsztyn

Media społecznościowe obiegło zdjęcie, na którym widać, że w Olsztynie doszło do niecodziennej sytuacji. Ktoś „zaparkował” hulajnogę elektryczną na... drzewie.

Media społecznościowe obiegło zdjęcie, na którym widać, że jeden z użytkowników elektrycznych hulajnóg „zaparkował” pojazd na drzewie. Nie wiadomo, kto jest za to odpowiedzialny. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część internautów w żartobliwy sposób podeszła do tematu. Niektórzy z kolei wskazywali, że hulajnoga stwarza zagrożenie.

Na ziemi wam przeszkadzają, w powietrzu wam przeszkadzają, w jeziorach wam przeszkadzają. Zostało tylko zakopać

No co. Ktoś na później se powiesił żeby nikt mu nie zabrał

Ja bym to nazwał kreatywnym zagospodarowaniem wolnej przestrzeni bo jak wiadomo miejsc do parkowania jest wiecznie mało

Polaczki, zero szacunku do czegokolwiek. Ciekawe czy te barany które to zrobiły pomyślały że mogłoby to na kogoś spaść

To nie jest wcale śmieszne ani zabawne niech teraz spadnie no przechodzącą osobę nie mówiąc o dziecku śmierć na miejscu i ta osobę powinni pociągnąć do odpowiedzialności karnej

Przypomnijmy, że w Olsztynie wyznaczono specjalne strefy do parkowania, o czym informowaliśmy w artykule: Hulajnogi już wszędzie nie zaparkujesz. Ustawiono pierwsze strefy [ZDJĘCIA].

Jednak użytkownicy hulajnóg wciąż wskazywali, że w mieście jest za mało miejsc do pozostawienia tych pojazdów. Dlatego Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu wyznaczył kolejne strefy. Nowe miejsca zostały wymalowane w rejonie przystanków tramwajowych, a także w miejscach, gdzie stwierdzono najwięcej pozostawianych hulajnóg:

* ul. Kościuszki przy Skwerze Wakara;

* skrzyżowanie ulic Pstrowskiego/Sikorskiego/Tadeusza Mazowieckiego;

* ul. Pstrowskiego przy LO VI;

* al. Sikorskiego przy przystanku tramwajowym "Dywizjonu 303";

* skrzyżowanie ulic Witosa/Janowicza (przy przystanku tramwajowym "Witosa");

* skrzyżowaniu ulic Warszawska/Armii Krajowej;

* ul. Wańkowicza;

* skrzyżowanie ulic Tuwima/Warszawska przy przystanku tramwajowym "Uniwersytet- Prawocheńskiego";

* al. Piłsudskiego przy przystanku "Centrum"

Chciałbym pozdrowić osoby które wpadły na tak genialny pomysł zaparkowania hulajnogi na drzewie 🙂

Opublikowany przez Spotted: Olsztyn Wtorek, 14 września 2021

Komentarze (11)

Dodaj swój komentarz

 • wilo 2021-09-15 21:13:23 79.191.*.*
  Taki syf po jeździe zostawiają głównie młodzież i dzieci, poruszające się tymi hulajnogami, rzucanie w krzakach, wieszanie na drzewie, to pewnie dla nich rodzaj zabawy, swoisty "challenge". Tym jeżdżą nawet dzieci 10-letnie. Jazda na takiej hulajnodze jest dozwolona dla osób od 18 roku życia. Rodzice pilnujcie lepiej swoich dzieci.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 1
 • stefek 2021-09-15 13:10:21 93.105.*.*
  "Jednak użytkownicy hulajnóg wciąż wskazywali, że w mieście jest za mało miejsc do pozostawienia tych pojazdów" Hola! Dlaczego miasto ze swojej kasy (czyli mojej) oddaje chodnik, kupuje farbę i wysyła Zenka by namalował miejsce postojowe dla jakiejś prywatnej firemki od wynajmu? Ci z własnym sprzętem tam nie parkują bo trzymają go w domu. Miasto z tych miejskich hulajnóg nic nie ma poza kosztami i problemami walania się ich wszędzie, więc może pora by operatorzy dzierżawili te wymalowane placki a miasto wrzucało na pakę walające się poza strefami sprzęty i do zwrotu za 100pln.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 1
 • hmm 2021-09-15 10:21:05 88.156.*.*
  miejskie hulajnogi to nieporozumienie. stanowią zagrożenie dla ludzi, którzy sobie sami kupili hulajnogi. jak kupujesz hulajnogę to o nią dbasz, jeździsz tez odpowiedzialnie, przestrzegasz przepisów. a ci na miejskich hulajnogach zachowują się jak nienormalni np. jedzie młody byczek na miejskiej hulajnodze ile fabryka dała, gapi się w telefon, słuchawki na uszach i nie patrzy, że na przeciwko niego na ścieżce rowerowej jedzie z góry drugi człowiek. Albo jeżdżą po dwie trzy osoby, nie mam nic przeciwko, ze razem jada, ale niech jada wolno. Miejskie hulajnogi powinny mieć ustawione ograniczenie prędkości. Nie wspomnę , że są bardzo masywne, zbudowane z samego metalu nikt nie chce się zderzyć z czymś takim.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 10 3
 • wasert 2021-09-15 08:26:39 176.221.*.*
  Nowa akcja Policji i walka z osobami przyklejonymi do komórek podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych. Będą malować przed przejściem na chodniku napis: "Podnieś głowę do góry". Już nie mogę się doczekać jak pójdą o krok dalej i w toaletach publicznych męskich będą wisiały instrukcje sikania: rozepnij rozporek wyjmij przyrodzenie i powoli w miarę upływu czasu zwiększaj ciśnienie oddawanej substancji... Człowiek jako gatunek nie ma szans na przetrwanie...
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 1
 • żałosne 2021-09-14 21:13:52 79.191.*.*
  Chamstwo użytkownika hulajnogi i tyle. większość z nich zachowuje się prostacko, jeżdżę od lat jednośladem i w życiu by mi nie przyszło do głowy rzucać ludziom roweru pod nogi, zastawiać nim wejście do klatki, parkować sobie go na środku ulicy, na miejscu dla samochodu itp., jak to robią użytkownicy tych miejskich hulajnog. Dlaczego niektórym się wydaje, że własności wspólnej już nie należy się szacunek?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 22 1
 • NOL-twój PAN 2021-09-14 20:45:42 178.42.*.*
  Mieszkam w NOLandii. Olsztynek. Jest lepiej niz w Olsztynie. Mniej betonu a wszedzie blisko, dojedziesz w razie czego S-ka to "stolicy" w 10 minut (przepisowo).
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 12
 • Do NO uposledzonego 2021-09-14 20:31:54 31.0.*.*
  Ty to musisz mieć siekę w tym mózgu pomyśl o jakimś leczeniu , Nawiasem musiała cię jakaś przykrość trafić jakiś Nol ci dupę wydymal ,,, albo ciebie 🤣 piszesz jedno i to samo masz dobrze nasrane , Musisz być mocno nie dowartościowany pewnie masz nadwagę , nie masz kobiety ,w między czasie jak wypisujesz te swoje chore wpisy pewnie zadowalasz się rączka , nie masz pracy bo siedzisz tu 24h bo starałeś się już 345 razy do Michelin,,,🤣
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 7 8
 • Cywilizowany NO 2021-09-14 19:34:11 83.20.*.*
  NOLe na drzewach żyją na powiecie to i myślą że hulajnogi się tam parkuje...ale jak ją odblokował?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 7 16