Kredyty bez BIK. Gdzie je znaleźć?

Kredyty bez BIK. Gdzie je znaleźć?
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Materiał Partnera

Wiele osób zmaga się z chwilowymi trudnościami finansowymi. Nie każdy może sobie jednak pozwolić na pożyczkę w banku i przejście procedury weryfikacji kredytowej. Jedyną opcją w takiej sytuacji jest kredyt bez BIK. Jak go uzyskać?

Każdy z nas zapewne wiele razy spotkał się z nieprzewidzianymi wydatkami. Naprawa samochodu, problemy ze zdrowiem czy utrata pracy – to tylko kilka sytuacji, które mogą nas postawić przed koniecznością ubiegania się o pożyczkę. Nie zawsze o pomoc można zwrócić się do rodziny czy znajomych. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazać się pożyczka pozabankowa. Można ją uzyskać na bardziej preferencyjnych warunkach niż pożyczkę z banku, a pieniądze będą na koncie dużo szybciej.

Jak uzyskać kredyt bez BIK?

Zdecydowana większość firm pożyczkowych przed udzieleniem kredytu sprawdza rejestry dłużników, takie jak BIK czyli Biuro Informacji Kredytowej oraz KRD czyli Krajowy Rejestr Dłużników. Jeśli w przeszłości zdarzyło się komuś nie spłacić zadłużenia na czas i tym samym taka osoba posiada negatywny wpis w rejestrach dłużników to uzyskanie pożyczki może być utrudnione. W takiej sytuacji warto rozważyć kredyt bez BIK. Aby uzyskać taką pożyczkę wystarczy wypełnić krótki wniosek. Nie są wymagane żadne zaświadczenia, a do uzyskania pożyczki potrzebny będzie jedynie dowód osobisty. Cały proces uzyskania pożyczki bez BIK odbywa się w 100% przez internet, pieniądze można więc uzyskać bez wychodzenia z domu. Wystarczy wybrać kwotę oraz czas spłaty, a następnie wypełnić wniosek, który składa się z trzech prostych kroków, takich jak podanie podstawowych danych z dowodu osobistego, prostych informacji na temat źródła dochodu oraz miejsca zamieszkania.

Kto może otrzymać kredyt bez BIK?

Nie jest wymagane sprawdzanie w BIK, dzięki czemu pożyczka może zostać wypłacona znacznie szybciej, a dodatkowo jest dostępna także dla osób z przydzielonym komornikiem. Wystarczy telefon lub komputer z dostępem do internetu i pożyczka już w 15 minut może znaleźć się na koncie bankowym. Nie ma też przeciwwskazań do tego, aby kredyt uzyskała osoba bezrobotna, a także emeryt lub rencista. Wystarczy tylko spełnić kilka kryteriów i odpowiednio wypełnić wniosek. Zazwyczaj taka osoba uzyskuje różnego rodzaju zasiłki na przykład z urzędu pracy. W przypadku innego źródła przychodów należy opisać je we wniosku oraz podać sumę, jaką średnio uzyskujemy z tego tytułu co miesiąc. Jeśli zaś osoba ubiegająca się o pożyczkę jest bezrobotna to należy dodatkowo podać informację, czy jest ona zarejestrowana w urzędzie pracy i jeśli tak to od kiedy oraz czy wcześniej kiedykolwiek pracowała. Ważną zaletą pożyczek bez BIK jest to, że akceptowane są wszystkie źródła dochodu także takie, jak alimenty, zasiłki czy stypendia. Dostępne są również opcje pożyczek dla studentów oraz osób prowadzących gospodarstwo rolne.

Wiele osób, które rozważają kredyt bez BIK obawia się, czy taka transakcja będzie bezpieczna. Nie trzeba się jednak o to martwić, połączenie jest szyfrowane kluczem 256 bitowym, a dane całkowicie bezpieczne. Procesem weryfikacji kredytowej czyli rozpatrywania wniosku oraz wydaniem pozytywnej decyzji zajmują się w pełni zautomatyzowane systemy. Pieniądze można otrzymać już w 15 minut od wypełnienia wniosku. Jest to więc bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na taką pożyczkę warto zapoznać się szczegółowo z ofertą takich pożyczek, a także upewnić się, że zobowiązanie będziemy w stanie spłacić na czas. Warto wcześniej przeanalizować swoją sytuację finansową oraz koniecznie przeczytać umowę o pożyczkę, aby mieć pewność, że dobrze zapoznaliśmy się z warunkami takiej pożyczki. W razie wątpliwości co do warunków umowy warto skorzystać z infolinii określonego pożyczkodawcy i wyjaśnić wszystkie trapiące nas kwestie.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Oszukany 2020-07-28 10:14:07 88.156.*.*
    Powinno się zakazać udzielenia takich pożyczek jest to łatwy sposób dla oszustów którzy kradną dane i wyłudzają na czyjeś dane kredyty nik nie zweryfikuje skąd ma nasze dane wystaczy że gdzieś pokażemy swój dowód czy nastąpi wyciek danych z jakieś instytucji i gotowe oszustwo
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0