Kolejny etap tworzenia mapy potrzeb w Olsztynie

Olsztynianie po raz kolejny będą mieli okazję wypowiedzieć się na temat potrzeb stolicy Warmii i Mazur w ramach akcji „Mapa potrzeb”. Tym razem twórcy mapy będą zbierać informacje przy skrzyżowaniu ulic Kanta i Wilczyńskiego.

Na początku października działacze olsztyńskiego koła .Nowoczesnej ruszyli z projektem ''Mapa potrzeb'' na terenie stolicy Warmii i Mazur. Celem akcji, zdaniem jej organizatorów, jest zebranie w jednym miejscu wszystkich propozycji zmian w mieście, które mogłyby mieć wpływ na poprawę jakości życia olsztynian.

Pierwszy etap konsultacji odbył się w pierwszy weekend października na Starym Mieście. Olsztynianie chętnie dzielili się swoimi propozycjami zmian w mieście. Najczęściej wskazywali na potrzebę zwiększenia ilości terenów zielonych i rekreacyjnych, remontów chodników oraz renowacji Dworca Głównego.

Kolejny etap budowa ''Mapy potrzeb'' zaplanowano na najbliższą sobotę 28 października. Organizatorów akcji będzie można spotkać w godzinach 13.15-15.00 przy skrzyżowaniu ulic Kanta i Wilczyńskiego.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz