Karolina Gilon, pochodząca z Mrągowa, gwiazda Polsatu, w dobie koronawirusa bawi się ze znajomymi na imprezie

Karolina Gilon, pochodząca z Mrągowa, gwiazda Polsatu, w dobie koronawirusa bawi się ze znajomymi na imprezie
Fot. Karolina Gilon / Instagram

Karolina Gilon jest wschodzącą gwiazdą telewizji Polsat. Pochodzi z Mrągowa, do czego za bardzo nie lubi się przyznawać, za to chętnie relacjonuje na Instagramie swoje warszawskie życie. W ostatni piątek postanowiła zrelacjonować imprezę, na której hucznie bawiła się się z grupą warszawskich celebrytów.

W czasach gdy każdego dnia dowiadujemy się o setkach Polaków, którzy zmarli w wyniku zarażenia koronawirusem albo leżą w covidowych szpitalach pod respiratorami, funkcjonuje spory procent celebrytów, który mało robi sobie z realnego zagrożenia, jakie stanowi ten zabójczy patogen. A to nie wszystko! Wielu z nich nie wstydzi się dokumentować swoich swawoli w sieci, gdzie są one oglądane przez rzesze młodych ludzi, dla których życie celebrytów jest niewyczerpanym źródłem inspiracji.

W ostatni piątek grupa dobrze znanych i być może lubianych celebrytów, postanowiła zorganizować przyjęcie świąteczne na kilkanaście osób, gdzie dała absolutny popis braku pohamowania. Wśród imprezowiczów znalazła się właśnie Karolina Gilon, która na swoim Instagramie zdała szczegółową relację z imprezy.

Na zdjęciach możemy zobaczyć jak jeden z imprezowiczów zębami rozrywa pończochy Karoliny, na innym jak gwiazda Polsatu zachłannie je pierogi, czy gwiazdkami ozdabia bombki. Natomiast wśród innych imprezowiczów można zauważyć Madzię Wójcik z Big Brothera, byłego chłopaka Maffashion, Czarka Jóźwika, a także również znaną z Top Model Magdę Karwacką.

Karolina Gilon wypłynęła w programie Top Model zajmując czwarte miejsce. Była tam najbardziej charakterystyczną uczestniczką ze względu na liczne tatuaże. Po programie została prowadzącą "Love Island. Wyspa miłości" i "Love Island. Pikanteria".

Zobaczcie, jak bawi się warszawska "elitka" na kilka dni przed wprowadzeniem narodowej kwarantanny. Myślicie, że impreza była udana?

KL

Komentarze (16)

Dodaj swój komentarz

 • Prezydent 2020-12-21 22:37:51 178.235.*.*
  No i super, zazdroszczę i nie dajcie się temu covidowemu szaleństwu, młodość
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 5
 • Johnny Walker 2020-12-21 20:56:25 83.5.*.*
  To ta co prowadzi Wydarzenia w Polsacie ? Chyba trochę schudła?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 2
 • wujek Staszek 2020-12-21 20:31:35 5.184.*.*
  Nawet nie wiedziałem kto to. Dzięki wam moje życie stało się bogatsze, a teraz może jakaś recepta jak to "odzobaczyć", co?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 12 2
 • ?? 2020-12-21 18:57:32 95.160.*.*
  Po co ta stronka promuje jakiś patusów?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 12 4