Joanna Jędrzejczyk ma tajemniczego wielbiciela? Ktoś nęka gwiazdę kwiatami

Joanna Jędrzejczyk ma tajemniczego wielbiciela? Ktoś nęka gwiazdę kwiatami
Joanna Jędrzejczyk opublikowała na Instagramie, jak wyrzuca kwiaty od tajemniczego adoratora
Fot. Joanna Jedrzejczyk/FB

Niedawno znana olsztyńska zawodnicza MMA, Joanna Jędrzejczyk opublikowała w mediach społecznościowych zadziwiające filmiki. Nagrała sytuację, w której na swoim samochodzie znajduje bukiet czerwonych róż. Następnie, stanowczo zwracając się przy tym do adoratora, wyrzuca je na trawnik. Mówi, że autor prezentu „miał już swój czas”, którego niegdyś nie wykorzystał.

Wczoraj (14 maja) znana gwiazda MMA, Joanna Jędrzejczyk podzieliła się z obserwatorami niepokojącymi filmikami. Na swoim instastory pokazała bukiet róż, który ktoś zostawił na masce jej samochodu. Z jej słów wynikało, że Jędrzejczyk dokładnie wie, od kogo dostała prezent. Wyraz sympatii nie spotkał się jednak z jej aprobatą.

W swoich nagraniach Jędrzejczyk zwracała się do adoratora po angielsku. Zasugerowała również, że wspomniana sytuacja nie była pierwszą tego typu, komentując ją jako „Never Ending Story” (tł. „Niekończąca się opowieść”).

W swoich kolejnych dwóch nagraniach, zawodniczka MMA powiedziała wielbicielowi, że „może nazwać ją chłodną, ale nie obchodzi ją to” oraz, że „miał on już swoją szansę dawno temu”.

W ostatniej relacji Jędrzejczyk porzuca bukiet kwiatów na trawie, komentując przy tym, że adorator „ma to, co ma” i aby „się nie denerwował”.

Wspomniana sytuacja widocznie zdenerwowała Jędrzejczyk. To, że zwracała się ona do adoratora w języku angielskim, może natomiast sugerować, że nękający ją wielbiciel nie jest Polakiem.

Galeria

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • Ewa 2020-05-16 17:00:46 178.235.*.*
  Akurat widziałam ten samochód z bukietem róż i zastanawiałam się o co chodzi, kto zostawił bukiet na zaparkowanym samochodzie.
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • Xnx 2020-05-16 05:15:55 188.147.*.*
  Powołać spec komisję do zbadania tej sprawy
  Odpowiedz Oceń: 3 2 Zgłoś treść
 • patola 2020-05-15 19:16:41 95.160.*.*
  Ehhh nie macie kogo promować?
  Odpowiedz Oceń: 7 2 Zgłoś treść