Galeria Warmińska podpisała kolejne umowy najmu

Galeria Warmińska zbliża się do zebrania kompletu najemców. Co prawda obiekt kilka dni temu otrzymał pozwolenie na budowę, a prace rozpoczną się na przełomie stycznia i lutego, jednak znamy już większość sklepów, które pojawią się w nowym obiekcie handlowym stolicy Warmii I Mazur.

Tym razem do grona najemców dołączyła polska firma LPP. To jednak firma, która w swoim portfolio skupia kilka marek jak Reserved, Cropp, House, Sinsay, Mohito.

Umowa z siecią LPP to kolejny ważny krok w procesie komercjalizacji tego pierwszego w Olsztynie centrum handlowo-rozrywkowego.

Brandy otworzą swoje salony na łącznej powierzchni prawie 3,5 tysiąca metrów kwadratowych.

- Grupa LPP to obecnie jeden z najważniejszych graczy na polskim rynku odzieżowym. Tym samym umowa, którą podpisaliśmy, jest niezwykle istotna dla całego procesu komercjalizacji, który osiągnął właśnie poziom 56 % – mówi Mariusz Kowalczyk z Libra Project, firmy zajmującej się komercjalizacją galerii.


Do grupy najemców należą już między innymi Piotr i Paweł, Euro RTV AGD, Smyk Mega Store, Martes Sport, Multikino z 9 ekranami, Pure Health & Fitness, Sephora, Rossmann, a także wiele największych marek odzieżowych, jak m.in. Zara, New Yorker, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Massimo Dutti, Orsay, Levi’s, Big Star, Adidas, Reebok, Nike, Promod, Tally Weijl, Camaieu, Camel Active, Apart, Kruk, Ecco, Heavy Duty, Swiss, LaVard czy Bytom.

Galeria Warmińska będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym nie tylko w Olsztynie, ale również w całym województwie warmińsko – mazurskim, spełniającym funkcje handlowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe.

Powstanie przy skrzyżowaniu ulic Tuwima i Sikorskiego obok działającego od ponad 10 lat retail parku Real, Praktiker i Media Markt.

Wraz z powstawaniem galerii, ulica Sikorskiego i Tuwima zostaną przebudowane na koszt inwestora, dzięki czemu unikniemy korków związanych z powstaniem nowego obiektu. Pierwsze prace na placu budowy galerii ruszą już na przełomie stycznia i lutego.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz