Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Fotograficzna historia budowy

Budowa olsztyńskiego gastronomika przy ul. Wyszyńskiego wchodzi w fazę końcową. Zobacz zdjęcia od naszego internauty.

reklama

Budowa olsztyńskiego „gastronomika” przy ul. Wyszyńskiego wchodzi  w fazę końcową. Budowlani nie zwalniają tempa prac. Budowę nowoczesnego zaplecza gastronomicznego do nauki zawodu finansuje Unia. Przyszłe kadry olsztyńskiej gastronomii tu właśnie będą mogły kształcić swoje kulinarne umiejętności.
Czy będzie smaczniej?

-dt

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

  • majk 2010-05-13 18:11:52 81.190.*.*
    Olsztyn stawia na kucharzy? Niezłe.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0

Proponowane artykuły