A | A | A
Flesz Tygodnia 21-27/02/2011
W tym tygodniu o licznikach dla pieszych, które w Olsztynie testują drogowcy, o kolejnym - zatwierdzonym przez radnych wniosku o otwarcie kasyna w stolicy Warmii i Mazur oraz o porozumieniu w sprawie wycinki drzew Parku Podzamcze. Zaprosimy Was również na festiwal Nu:Fonia, który już w ten weekend w Olsztynie.
reklama










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz